A.pl rośnie w siłę

Opublikowano: 19 kwietnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Action i Bomi podjęły decyzję o rozwijaniu wspólnego projektu e-delikatesów. W ramach podwyższenia kapitału w A.pl Internet S.A., każda ze Spółek objęła po niemal 20% akcji z zamiarem zbudowania jednego z największych podmiotów w branży e-grocery.

Hanna LaskowskaA.pl rośnie w siłę

A.pl wchodzi do Bydgoszczy

Opublikowano: 23 marca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Bydgoszcz jest trzecim po Warszawie i Olsztynie miastem, w którym działają już delikatesy internetowe A.pl. Partnerem A.pl jest Grupa Bomi, właściciel popularnej sieci delikatesów o tej samej nazwie.

Hanna LaskowskaA.pl wchodzi do Bydgoszczy

Delikatesy internetowe A.pl teraz w Olsztynie

Opublikowano: 13 grudnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W grudniu, delikatesy internetowe a.pl rozpoczęły działalność w drugim po Warszawie mieście. Oferta dla mieszkańców Olsztyna to niemal 10 000 produktów. Partnerem A.pl jest Grupa Bomi, właściciel popularnej na Warmii i Mazurach sieci sklepów RAST.

Hanna LaskowskaDelikatesy internetowe A.pl teraz w Olsztynie

Mobilna promocja A.pl

Opublikowano: 24 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Kierowcy stojący w warszawskich korkach mogą od niedawna odnieść z tego powodu korzyści. Wszystko dzięki delikatesom internetowym A.pl, które wprowadziły właśnie nową samochodową promocję.

Hanna LaskowskaMobilna promocja A.pl

Świeże produkty coraz częściej kupowane w sieci

Opublikowano: 17 czerwca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W Internecie Polacy najchętniej kupują napoje butelkowane i towary sypkie. Choć prawie połowa zapytanych deklaruje jednocześnie, że obawia się nabyć w sieci mięso i pieczywo, to jednak sprzedaż tego typu produktów stale rośnie – podaje internetowy sklep spożywczy A.pl

Hanna LaskowskaŚwieże produkty coraz częściej kupowane w sieci