A.pl

A.pl rośnie w siłę

Action i Bomi podjęły decyzję o rozwijaniu wspólnego projektu e-delikatesów. W ramach podwyższenia kapitału w A.pl Internet S.A., każda ze Spółek objęła po niemal 20% akcji z zamiarem zbudowania jednego z największych podmiotów w branży e-grocery.

A.pl wchodzi do Bydgoszczy

Bydgoszcz jest trzecim po Warszawie i Olsztynie miastem, w którym działają już delikatesy internetowe A.pl. Partnerem A.pl jest Grupa Bomi, właściciel popularnej sieci delikatesów o tej samej nazwie.

Delikatesy internetowe A.pl teraz w Olsztynie

W grudniu, delikatesy internetowe a.pl rozpoczęły działalność w drugim po Warszawie mieście. Oferta dla mieszkańców Olsztyna to niemal 10 000 produktów. Partnerem A.pl jest Grupa Bomi, właściciel popularnej na Warmii i Mazurach sieci sklepów RAST.

Mobilna promocja A.pl

Kierowcy stojący w warszawskich korkach mogą od niedawna odnieść z tego powodu korzyści. Wszystko dzięki delikatesom internetowym A.pl, które wprowadziły właśnie nową samochodową promocję.

Świeże produkty coraz częściej kupowane w sieci

W Internecie Polacy najchętniej kupują napoje butelkowane i towary sypkie. Choć prawie połowa zapytanych deklaruje jednocześnie, że obawia się nabyć w sieci mięso i pieczywo, to jednak sprzedaż tego typu produktów stale rośnie – podaje internetowy sklep spożywczy A.pl

Przewiń do góry