AppStore

Gazeta.pl na iPhone dostępna w AppStore

Od 21 października br. użytkownicy iPhone’ów mogą korzystać z bezpłatnej aplikacji Gazeta.pl na iPhone, która umożliwia przeglądanie treści z portalu.

Polska prasa na iPadzie

eGazety.pl udostępnia aplikację umożliwiającą czytanie ponad 300 gazet i czasopism na iPadzie. E-wydania są wiernymi kopiami edycji papierowych, a program jest rozwinięciem dostępnego od czerwca 2009 eGazety Readera w wersji na iPhone i iPod touch.

Trzy miliardy pobrań z AppStore

Firma Apple poinformowała wczoraj, że z należącej do niej platformy AppStore, oferującej aplikacje dla iPhone’a oraz iPoda touch dokonano już trzy miliardy pobrań. Sklep działa od lipca 2008 roku. Gdzie szukać źródeł tak ogromnego sukcesu oraz jakie ma to znaczenie dla całego rynku i nas – użytkowników?

Twoja CARtoteka – Twoja ulepszona lista napraw

Pojawiła się nowa wersja serwisu CARtoteka.pl, będącego bazą warsztatów i opinii na ich temat. W kolejnej odsłonie serwis udostępnia swoim użytkownikom nowe narzędzie w postaci listy napraw, która w dobie dzisiejszego pośpiechu pomoże w jednym miejscu zebrać wszystkie koszty jakie generuje użytkowanie czterech kółek.

AT&T pod lupą

W związku z odmową umieszczenia przez Apple aplikacji Google Voice w AppStore amerykańska komisja ds. łączności (FCC) postanowiła sprawdzić, czy na decyzję miała wpływ firma AT&T – donosi Gazeta Wyborcza.

Scroll to Top