Arkadiusz Osiak

Planowane zmiany we władzach spółki Money.pl

Od początku nowego roku funkcję prezesa zarządu Money.pl obejmie obecny wiceprezes i dyrektor operacyjny – Aleksander Kusz. Zostanie również powołana Rada Nadzorcza, w której funkcję przewodniczącego obejmie obecny prezes zarządu – Arkadiusz Osiak.

Agora współwłaścicielem spółki Business Ad Network

Agora została wspólnikiem Money.pl, obejmując połowę udziałów w sieci reklamy internetowej Business Ad Network Sp. z o.o. (BAN) stworzonej przez Money.pl. BAN oferuje powierzchnie reklamowe w serwisach prezentujących jakościowe treści, w tym o tematyce ekonomicznej i biznesowej.

Nowatorski model sprzedaży ogłoszeń pracy w Money.pl

iBroker.pl – zwycięzca konkursu „Milion na start-up” oraz portal finansowy Money.pl rozpoczęli sprzedaż ogłoszeń pracy w serwisie Praca.Money.pl. Oferty pojawiają się zarówno w portalu, jak i w sieci serwisów tematycznych iBroker.pl, a kupujący otrzymuje gwarancję liczby wejść na ogłoszenie lub zwrot pieniędzy.

Zmiany w strukturze właścicielskiej Money.pl

26 maja 2009 r. nastąpiła zmiana głównego udziałowca spółki Money.pl – wydawcy portalu finansowego oraz inwestora w siedmiu innych spółkach Grupy Money. Dotychczasowego współwłaściciela – Wydawnictwo Handelsblatt – zastąpiła siostrzana spółka Holtzbrinck Networks.

Money.pl ogłosił komu da „Milion na Start-up”

iBroker.pl – broker ogłoszeń internetowych – to pomysł, który spółka Money.pl wybrała w akcji „Milion na Start-up”. Jego pomysłodawcy – Maciej Białek i Mateusz Sowa zyskają wsparcie finansowe i merytoryczne.

Favore.pl: małe firmy promują się w internecie

Już blisko pół miliona internautów korzysta z Favore.pl, internetowej platformy łączącej usługodawców i klientów. Na platformie można znaleźć blisko 50 tysięcy ofert, zamieszczonych przez ponad 30 tysięcy usługodawców. Favore.pl oferuje usługodawcom bezpłatne prezentowanie swoich ofert oraz wizytówek, a użytkownikom możliwość wyszukiwania usług wg kategorii, lokalizacji, ceny lub rekomendacji. Dzięki systemowi budowania reputacji (podobnemu do tych …

Favore.pl: małe firmy promują się w internecie więcej »

Zbliża się finał akcji Money.pl: Milion na startup

Kilkadziesiąt projektów na internetowy biznes trafiło już do organizatorów akcji „MILION NA START-UP”. Można je zgłaszać jeszcze przez trzy tygodnie. W wybrane Money.pl zainwestuje milion złotych. – Zgłoszenia pochodzą od osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem w pracy nad projektami internetowymi. Widać, że akcja pobudziła internautów do działania, niektóre pomysły są bardzo nowatorskie …

Zbliża się finał akcji Money.pl: Milion na startup więcej »

Przewiń do góry