Artur Kurasiński

Artur Kurasiński: Fokus ma być Twoim centrum operacyjnym [wywiad]

Często prezentujemy nowe projekty internetowe – jak jednak mierzyć ich efektywność? Z pomocą przychodzi nowy projekt Artura Kurasińskiego – Fokus. Aplikacja pomóc ma znaleźć odpowiedź na pytanie: dlaczego coś poszło „nie tak”. Zapraszamy do wywiadu!

Startup – czyli survival w sieci

„Startup – czyli survival w sieci” to – jak zapewniają organizatorzy – konferencja inna niż wszystkie. Wśród prelegentów wystąpią m.in. Grzegorz Marczak, Artur Kurasiński, Sylwester Kozak czy Jaroslaw Sobolewski.

Sklep PZPN korzysta z rozwiązań IAI-Shop.com

W ramach uruchomionego projektu KlubKibicaRP.pl, powstał również sklep internetowy. Został on stworzony w oparciu o platformę IAI-Shop.com. Sklep.KlubKibicaRP.pl jest jedynym sklepem internetowym z oficjalnymi gadżetami PZPN i wkrótce również biletami na mecze reprezentacji Polski.

W.A.B. współpracuje z blogerami

Wydawnictwo W.A.B. postanowiło zaprosić blogerów do współpracy przy promocji książki „Miliarderzy z przypadku”, opowiadającej o początkach Facebooka.

Burger King ujawnił blogera

Ogłoszenie chęci współpracy z tajemniczym blogerem oraz ujawnienie budżetu akcji wzbudziło wiele komentarzy oraz emocji. Blogerem, z którym marka Burger King nawiązała współpracę w ramach projektu komunikacyjnego, jest autor bloga Kominek.in oraz Kominek.tv.

Internet Beta 2009 rozpoczęta

Zaczęła się Internet Beta 2009, czyli pierwsze w Polsce interdyscyplinarne spotkanie poświęcone trendom i możliwościom rozwoju sieci. W dniach 23-25 września uczestnicy konferencji mogą spotkać się ze specjalistami z całego świata.

Scroll to Top