Artur Wiśniewski

Zmień wygląd z Gratka.pl

Kilkadziesiąt nowych propozycji wyglądu stron zaproponował swoim klientom portal ogłoszeniowy Gratka.pl. Wiosenne zmiany kierowane są do właścicieli autokomisów i sklepów motoryzacyjnych. Nowoczesny wygląd, możliwość prezentacji wideo oraz mapy we wszystkich ogłoszeniach, to tylko niektóre ze zmian.

System podbić w Gratka.pl

Serwis Moto.Gratka.pl uruchomił nowy system promocji ogłoszeń. Zmiana umożliwia wyróżnianie ogłoszeń na zasadzie podbić. Użytkownik sam decyduje, ile jest w stanie zainwestować, by jego oferta znalazła się w czołówce listy wyszukiwania.

Gratka.pl wzmacnia finanse

Serwis Dom.Gratka.pl wzbogacił swoją ofertę o dział Finanse. Dzięki współpracy z portalem Comperia.pl, użytkownicy mogą porównać oferty z różnych banków i wybrać najlepszą ofertę kredytową. Wprowadzenie zmian pozwala osobom zainteresowanym, w jednym miejscu m. in.: znaleźć nieruchomość, złożyć wniosek o kredyt, a także zapoznać się z nowościami na rynku finansowym.

System aukcyjny na Gratka.pl

Serwis ogłoszeniowy Moto.Gratka.pl udostępnił swoim użytkownikom możliwość licytacji. Osoby chcące wyróżnić swoje ogłoszenie spośród innych ofert, mogą wylicytować umieszczenie anonsu w tzw. „Superofercie”. Użytkownik sam decyduje o tym, ile jest w stanie zainwestować, by jego oferta była bardziej widoczna od innych.

Załóż swój „Auto-Market” z Gratka.pl

Gratka.pl przy współpracy z firmą Aprosoft zaprezentowała swoim klientom nowe rozwiązanie biznesowe. „Gratka Auto-Market” to system komputerowy wspierający pracę komisów samochodowych. Dzięki prostej w obsłudze aplikacji właściciele autokomisów w łatwy sposób mogą zarządzać swoimi ofertami w serwisie Moto.Gratka.pl, a także innych portalach ogłoszeniowych.

Moto.gratka.pl w nowej odsłonie

Po wprowadzeniu nowej strony głównej Gratka.pl i zmianie strony turystyka.gratka.pl przyszła pora na odświeżenie serwisu moto.gratka.pl. – Chcemy, żeby nasi użytkownicy w przyszłości łatwiej i przyjemniej mogli korzystać ze wszystkich naszych serwisów. Nowa strona Moto.gratka.pl to kolejny krok do zrealizowania naszego celu- czyli stworzenia najlepszego portalu ogłoszeniowego w polskiej Sieci. – mówi Artur Wiśniewski, Prezes …

Moto.gratka.pl w nowej odsłonie więcej »

Przewiń do góry