Android w notebookach Asusa

Opublikowano: 5 czerwca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firmy Asus oraz BlueStacks podpisały porozumienie, na mocy którego oprogramowanie Bluestacks będzie częścią Asus vibe, platformy rozrywkowej dołączanej do notebooków Asusa.

Robert ZarychtaAndroid w notebookach Asusa

X-KOM.pl walczy o wzmocnienie pozycji na rynku

Opublikowano: 21 lipca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Grupa AMP Media przygotowała dla sklepu internetowego X-KOM.pl kampanie reklamowe netbooków i notebooków marki DELL oraz notebooków marki ASUS. Ponadto, promocja produktów firmy ASUS połączona była z promocją oprogramowania Windows.

Hanna LaskowskaX-KOM.pl walczy o wzmocnienie pozycji na rynku

ASUS uwalnia Świętego Mikołaja

Opublikowano: 16 grudnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Trwa akcja „Uwolnij Świętego Mikołaja” – kampania zorganizowana przez firmę ASUS w związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia. Akcja rozpoczęła się 10 grudnia i skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Jako główny kanał komunikacji wykorzystuje Internet oraz serwisy społecznościowe. Zakończenie kampanii planowane jest na 22 grudnia.

Hanna LaskowskaASUS uwalnia Świętego Mikołaja

Rynek notebooków według Skąpiec.pl

Opublikowano: 20 sierpnia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , , , , ,

Według raportu „Preferencje zakupowe użytkowników serwisu Skapiec.pl w okresie od stycznia 2009 do czerwca 2009 w kategorii Notebooki w dziale Komputery” współczesny notebook powinien być mały i lekki, a jednocześnie maksymalnie wydajny.

Tomasz UchańskiRynek notebooków według Skąpiec.pl

HP wyprzedza Toshibę – rynek notebooków według Skąpiec.pl

Opublikowano: 11 listopada 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Zainteresowanie przenośnymi komputerami jest na tyle duże, że jeszcze kilka miesięcy temu analitycy coraz śmielej wysnuwali tezę jakoby ich tegoroczna sprzedaż przewyższyć miała sprzedaż desktopów. Czy te prognozy się spełnią? Wszystko zależy od tego, na ile recesja gospodarcza dotknie rodzimy rynek komputerowy. Jak na razie sprzedawcy ze stoickim spokojem zapewniają, że spadku popytu nie ma. Ostatnimi czasy rynek notebooków w …

Hanna LaskowskaHP wyprzedza Toshibę – rynek notebooków według Skąpiec.pl

Toshiba na pierwszym miejscu w sprzedaży notebooków w Polsce

Opublikowano: 10 lipca 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Po niespełna rocznej obecności przedstawicielstwa firmy Toshiba na polskim rynku firma uzyskała prawie 21 procentowy udział w rynku, deklasując dotychczasowego lidera. Bezpośrednia obecność firmy na błyskawicznie rozwijającym się rynku komputerów przenośnych sprawiła, że sprzedaż notebooków z logo Toshiba wzrosła w stosunku do analogicznego kwartału roku 2005 o ponad 160%. „Otwierając biuro w Polsce deklarowaliśmy, że będziemy chcieli uzyskać pozycję lidera …

Sylwester KozakToshiba na pierwszym miejscu w sprzedaży notebooków w Polsce