AT&T

Jak wyglądały pomysły na infostradę w 1985 roku?

Firma AT&T opublikowała 18-minutowy film „Information Age” z 1985 roku. Film jest najstarszą publikacją wideo dotyczącą koncepcji infostrady (information superhighway). Co udało się z tej wizji zrealizować?

iPhone 4S sprzedaje się świetnie

Przedstawiciele amerykańskich sieci otrzymali rekordową ilość zamówień na telefon iPhone 4S. Firma AT&T poinformowała, że w ciągu 12 godzin sprzedała 200 tys. urządzeń.

AT&T przejmuje T-Mobile USA za 39 mld dolarów

Amerykański operator telekomunikacyjny AT&T ogłosił, że przejmie T-Mobile USA od korporacji Deutsche Telekom. Wartość umowy sięga poziomu 39 mld dolarów. Transakcja została zatwierdzona już przez zarządy obu firm.

Najwięksi reklamodawcy w Google AdWords

Serwis AdAge dotarł do dokumentów, które przedstawiają wydatki korporacji na reklamę w platformie Google AdWords. Najwięcej na promocję przeznaczył koncern AT&T – w czerwcu nieco ponad 8 mln dolarów.

Startuje OnLive – granie w chmurze

Staruje OnLive, serwis z grami przechowywanymi „w chmurze”. Właściciele platformy mają nadzieję stać się pionierami rewolucji w dziedzinie cyfrowej rozrywki: nigdy więcej pobrań, łatek, czy dysków instalacyjnych.

Kindle wchodzi na polski rynek – będzie wojna e-bookowa ?

Amazon ogłosił, że już niedługo wprowadzi odświeżoną wersję swojego czytnika e-booków. Jest również dobra wiadomość dla Polaków – firma zapowiedziała wprowadzenie Kindle do ponad 100 krajów, w tym także nad Wisłę. Czy będziemy świadkami e-bookowej wojny? W grudniu swoje urządzenie chce bowiem zaprezentować Kolporter.

AT&T pod lupą

W związku z odmową umieszczenia przez Apple aplikacji Google Voice w AppStore amerykańska komisja ds. łączności (FCC) postanowiła sprawdzić, czy na decyzję miała wpływ firma AT&T – donosi Gazeta Wyborcza.

Scroll to Top