Axel Springer

zanox tworzy największą w Europie sieć afiliacyjną

Axel Springer oraz PubliGroupe przeniosły większość udziałów Digital Window, lidera marketingu afiliacyjnego w Wielkiej Brytanii do swojej spółki zależnej, zanox. Kolejną zmianą w firmie jest nowy wiceprezes, którym został Joachim Piroth, będzie on pracować w berlińskiej centrali firmy.

Forbes.pl w nowej odsłonie

Wystartowała nowa odsłona serwisu internetowego forbes.pl z portfolio Axel Springer Polska. Portal poszerzony został o wiele nowych funkcjonalności i informacji znacznie wykraczających poza papierowe wydanie miesięcznika Forbes.

Nowa odsłona strony głównej serwisu infor.pl

Zaawansowana personalizacja treści, kilka wersji kolorystycznych, a przede wszystkim wyszukiwarka umożliwiająca z jednego miejsca przeszukanie ogromnych zasobów informacji z zakresu biznesu, finansów i prawa serwisów grupy kapitałowej INFOR PL S.A. to atuty nowej odsłony serwisu infor.pl.

Od poniedziałku Fakt z poradnikiem dla pacjentów

Od poniedziałku 16 listopada przez trzy dni w Fakcie, wydawanym przez Axel Springer Polska, ukazywać się będzie Praktyczny Poradnik Pacjenta – cykl redakcyjny, który pomoże czytelnikom w kontaktach ze służbą zdrowia.

Axel Springer Polska rozszerza ofertę e-wydań

Axel Springer Polska od poniedziałku 9 listopada rozszerza formułę e-wydań na wszystkie tytuły ze swojego portfolio. Gazety i magazyny wydawcy będą dostępne w wersji elektronicznej poprzez e-kiosk.pl.

StepStone.pl: zarządzanie ofertami rekrutacyjnymi dla pracodawców

Portal rekrutacyjny StepStone.pl z portfolio Axel Springer Polska wprowadza do swojej oferty moduł e-commerce do zakupu ogłoszeń rekrutacyjnych oraz zarządzania ofertami rekrutacyjnymi i aplikacjami kandydatów. Nowa oferta to dla pracodawców wygodne narzędzie administrowania procesem naboru pracowników.

Przewiń do góry