Az. pl

AZ.pl i Allegro rozpoczynają współpracę

Od wczoraj możemy korzystać ze wspólnego przedsięwzięcia AZ.pl i Allegro – serwisu domeny.allegro.pl. Współpraca ma celu promocję zakupu nowych domen jak i handlu prawami do domen na rynku wtórnym.

Dostęp do shell w kontach hostingowych AZ.pl

AZ.pl jako jeden z niewielu z czołowych graczy na rynku usług hostingowych zdecydował się na wprowadzenie usługi shell dla kont Business Hosting. Usługa pozwala na dostęp do swojego konta z wykorzystaniem terminala.

Nowy panel do zarządzania domenami w AZ.pl

Dziś w AZ.pl miała miejsce premiera nowego panelu do zarządzania domenami. Główne zmiany takie jak znaczna poprawa czytelności, możliwość łatwiejszego wyszukiwania domen czy hurtowe zlecanie operacji ucieszą zwłaszcza domeniarzy, którzy w swoim portfelu posiadają wiele domen.

Nowy panel do zarządzania domenami w AZ.pl 1

MeetDomainers – już za miesiąc w Sopocie

Już za niespełna miesiąc odbędzie się trzecie z kolei Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych MeetDomainers. Tym razem Organizatorzy postawili na lokalizację sprzyjającą nawiązywaniu kontaktów – dlatego wybór padł na Sofitel Grand w Sopocie – na plaży, tuż obok sopockiego molo. Termin został wyznaczony na 19-21 sierpnia.

AZ.PL jako pierwsza firma daje pełną swobodę klientom

20 kwietnia AZ.pl jako pierwszy duży rejestrator domen w Polsce udostępnił bezpłatnie i automatycznie wszystkie kody autoryzacyjne do domen polskich, globalnych i zarejestrowanych w promocjach „Domeny za 0 zł”. Takie działanie zapewnia nie tylko pełną zgodność procedur AZ.pl z wymogami formalno-prawnymi ale także daje swoim Klientom pełną swobodę działania i wolność wyboru Rejestratora.

Przewiń do góry