AZ.pl i Allegro rozpoczynają współpracę

Opublikowano: 25 kwietnia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Od wczoraj możemy korzystać ze wspólnego przedsięwzięcia AZ.pl i Allegro – serwisu domeny.allegro.pl. Współpraca ma celu promocję zakupu nowych domen jak i handlu prawami do domen na rynku wtórnym.

Sylwester KozakAZ.pl i Allegro rozpoczynają współpracę

Dostęp do shell w kontach hostingowych AZ.pl

Opublikowano: 10 lipca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

AZ.pl jako jeden z niewielu z czołowych graczy na rynku usług hostingowych zdecydował się na wprowadzenie usługi shell dla kont Business Hosting. Usługa pozwala na dostęp do swojego konta z wykorzystaniem terminala.

Sylwester KozakDostęp do shell w kontach hostingowych AZ.pl

Nowy panel do zarządzania domenami w AZ.pl

Opublikowano: 25 kwietnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi:

Dziś w AZ.pl miała miejsce premiera nowego panelu do zarządzania domenami. Główne zmiany takie jak znaczna poprawa czytelności, możliwość łatwiejszego wyszukiwania domen czy hurtowe zlecanie operacji ucieszą zwłaszcza domeniarzy, którzy w swoim portfelu posiadają wiele domen.

aznews.plNowy panel do zarządzania domenami w AZ.pl

AZ.pl obsługuje ponad 200 000 polskich domen

Opublikowano: 14 września 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W miniony weekend firma AZ.pl przekroczyła granicę 200 tys. obsługiwanych domen .PL, co stanowi 10,71 procent wszystkich nazw .PL na naszym rynku.

Hanna LaskowskaAZ.pl obsługuje ponad 200 000 polskich domen

MeetDomainers – już za miesiąc w Sopocie

Opublikowano: 30 lipca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Już za niespełna miesiąc odbędzie się trzecie z kolei Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych MeetDomainers. Tym razem Organizatorzy postawili na lokalizację sprzyjającą nawiązywaniu kontaktów – dlatego wybór padł na Sofitel Grand w Sopocie – na plaży, tuż obok sopockiego molo. Termin został wyznaczony na 19-21 sierpnia.

Hanna LaskowskaMeetDomainers – już za miesiąc w Sopocie

AZ.PL jako pierwsza firma daje pełną swobodę klientom

Opublikowano: 22 kwietnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

20 kwietnia AZ.pl jako pierwszy duży rejestrator domen w Polsce udostępnił bezpłatnie i automatycznie wszystkie kody autoryzacyjne do domen polskich, globalnych i zarejestrowanych w promocjach „Domeny za 0 zł”. Takie działanie zapewnia nie tylko pełną zgodność procedur AZ.pl z wymogami formalno-prawnymi ale także daje swoim Klientom pełną swobodę działania i wolność wyboru Rejestratora.

aznews.plAZ.PL jako pierwsza firma daje pełną swobodę klientom