Az.pl

Hosting płatny czy darmowy?

Aby wybudować dom trzeba mieć kawałek ziemi. Podobnie jest z internetem – by zaistnieć w sieci niezbędny jest stabilny hosting stanowiący fundament, na jakim wspiera się współczesny internet.

Poradnik o inwestowaniu w domeny dostępny w Az.pl

Jak skutecznie zarabiać na domenach internetowych? Na to pytanie stara się odpowiedzieć Filip Lewandowski w swojej publikacji „Wszystko zaczyna się od WWW – poradnik o inwestowaniu w domeny.” Ebook w promocyjnej cenie dostępny jest już w Az.pl.

Domeny 2008 – roczny raport NASK

NASK opublikował na stronie www.dns.pl roczny raport dotyczący rynku domen .PL w 2008 roku. Opracowany przez Dział Domen NASK dokument zawiera szczególowe analizy trendów na rynku domen pierwotnych jak i wtórnych. Raport zawiera między innymi: statystyki ilości rejestracji, poziomu odnowień, udziału w rynku poszczególnych partnerów oraz statystyki usług WLS (Opcji) i DNT (Domain Name Tasting).

Najwięksi Partnerzy NASK 2008

Jak czytamy na blogu Andrzeja Bartosiewicza, NASK opracował Raport Roczny za rok 2008 dotyczący domen Internetowych. Raport ma być dostępny za kilka dni jednak już dziś można zapoznać się z listą dziesięciu największych Partnerów NASK.

Akredytacja .TV dla Az.pl – pierwszego rejestratora z Polski

Az.pl ( www.az.pl ) jako pierwszy rejestrator domen z Polski otrzymało akredytację Verisign dla domeny z Tuvalu .TV. Konsekwentna polityka zdobywania akredytacji trwa. Az.pl jest jedynym polskim rejestratorem domen z akredytacją ICANN dla domen globalnych. VERISIGN to organizacja zajmująca się główną bazą domen internetowych z rozszerzeniem .com, .net, .tv, .cc, .jobs oraz .edu. Verisign przez …

Akredytacja .TV dla Az.pl – pierwszego rejestratora z Polski więcej »

Scroll to Top