Bartłomiej Roszkowski

Nexto: jeden zakup, wiele formatów

Nexto udoskonala swoje usługi poprzez wprowadzenie wielu formatów e-booków na różne platformy, w tym również na urządzenia firmy Amazon. Kupując e-booka klient kupuje książkę i jej treść, a nie pojedynczy format.

Zakupy 1-kliknięciem w Nexto

Nexto wprowadza nową funkcjonalność dającą możliwość zakupu produktów – e-booków, audiobooków i e-prasy – za pomocą jednego kliknięcia.

Nexto wprowadza bibliotekę publikacji w chmurze

Nexto wprowadza wirtualną bibliotekę – funkcjonalność, która daje możliwość korzystania z książek zakupionych na Nexto z poziomu każdego urządzenia mobilnego z systemem Android.

Nexto.pl z nakanapie.pl

Wiodący na rynku sprzedaży publikacji w wersji elektronicznej sklep Nexto.pl odpisał zaplanowaną na rok umowę o współpracy z serwisem społecznościowym nakanapie.pl, skupionym wokół aktywności związanych z czytaniem i kupowaniem książek.

Sytuacja na polskim rynku e-prasy

E-gazety to marginalne źródło zysków dla wydawców prasy. Gazeta Prawna sugeruje, że winą za ten stan rzeczy jest nikłe zaangażowanie redakcji gazet do rozwijania oferty elektronicznej oraz kiepskie rozwiązania technologiczne.

Powstał serwis dla fanów audiobooków

Pod adresem http://audiobookfan.pl został uruchomiony nowy serwis dla fanów audiobooków. W ramach serwisu publikowane są recenzje tytułów, porady na temat zakupów, pobierania i korzystania z książek audio oraz aktualne informacje branżowe.

Przewiń do góry