Benhauer

Adspiro.pl – nowe funkcjonalności dla wydawców

W ostatnich dniach system Adspiro zaoferował Wydawcom możliwość bezpośredniej sprzedaży reklam na stronach www, oraz wprowadził kolejne modele zakupu reklam CPC i Sponsoring. W kolejnej wersji systemu reklamodawcy uzyskali możliwość planowania i zakupu kampanii automatycznie na wszystkich serwisach należących do danej Sieci reklamowej.

Jobmatch.pl mierzy dopasowanie CV do ofert pracy

W nowej platformie rekrutacyjnej ramach zastosowano moduł SCORING, który dokonuje pomiaru dopasowania kandydatów do ofert pracy zamieszczanych przez pracodawców. Informacje o dopasowaniu są dostępne zarówno dla pracodawcy jak i kandydatów. Zamieszczanie ogłoszeń w systemie i korzystanie z jego funkcjonalności jest darmowe. Partnerem merytorycznym projektu Jobmatch jest firma rekrutacyjna Sedlak & Sedlak.

Nowe wejście księgowości internetowej ifirma.pl

Power Media zaprezentowała nową wersję systemu księgowości internetowej ifirma.pl, która umożliwia przedsiębiorcom optymalizację kosztów obsługi księgowej i prowadzenia działalności. Zaprezentowano również serwis CafeBiz.pl, który ma być centrum informacji dla młodych przedsiębiorców, oraz miejscem do budowania społeczności użytkowników systemu ifirma.pl. Oprócz nowej szaty graficznej serwisu ifirma.pl rozbudowano jego funkcjonalności – zwiększono liczbę możliwych do wykonania operacji …

Nowe wejście księgowości internetowej ifirma.pl więcej »

Przewiń do góry