BenQ MP525P – ekonomiczny i ekologiczny

Opublikowano: 18 stycznia 2010. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , ,

BenQ zaprezentował kolejny model z multimedialnej serii uniwersalnych projektorów – MP525P, przeznaczony do odbiorców z sektora edukacji, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych.

Hanna LaskowskaBenQ MP525P – ekonomiczny i ekologiczny

BenQ SE 2241 – monitor i telewizor full HD w jednym

Opublikowano: 9 czerwca 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , ,

BenQ wprowadza na polski rynek pierwszy monitor LCD z wbudowanym tunerem TV. BenQ SE2241 to 21,5” monitor full HD zaprojektowany do współpracy z komputerami PC ale także jako zwykły odbiornik TV. Jego indywidualny wygląd, nawiązujący do miejskiego zgiełku i nowoczesnej stylistyki, wpływa, że model ten zainteresuje tak odbiorców korporacyjnych, jak również graczy, entuzjastów filmów, a użytkowników jako drugi odbiornik TV.

Hanna LaskowskaBenQ SE 2241 – monitor i telewizor full HD w jednym

Aparat BenQ E1220 – dla turystów i zakochanych

Opublikowano: 21 kwietnia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , ,

BenQ wprowadza na polski rynek 12 Mpix aparat z 3 calowym wyświetlaczem LCD o rozdzielczości 230 Kpix, obiektywem z 3x zoomem optycznym oraz max. czułością ISO 3200. W modelu zastosowano nowe funkcje takiej jak, Pre-Composition, Smart Scene Detector oraz Blink Detector.

Hanna LaskowskaAparat BenQ E1220 – dla turystów i zakochanych

Nowy BenQ C1220 z matrycą 12 megapikseli

Opublikowano: 15 kwietnia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , ,

Firma BenQ wprowadza na Polski rynek kolejny model aparatu z serii „Classic” – C1220. Wyposażony jest on w matrycę 12 Megapikseli, trzykrotny zoom optyczny i czterokrotny cyfrowy, funkcję antywstrząsową.

Hanna LaskowskaNowy BenQ C1220 z matrycą 12 megapikseli

Ubisoft i BenQ razem dla graczy

Opublikowano: 8 maja 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Ubisoft, jeden z największych na świecie producentów gier wideo oraz firma BenQ przygotowały atrakcje dla fanów elektronicznych potyczek. Odwiedzający ESWC będą mogli poznać najnowszą odsłonę gry Assassin’s Creed, której wydawcą jest Ubisoft i wziąć udział w konkursach. Firmy będą promować grę Assasin’s Creed w wersji na platformę PC. Kolejne – wyczekiwane przez użytkowników – działania średniowiecznych asasynów zostaną zaprezentowane na …

Hanna LaskowskaUbisoft i BenQ razem dla graczy

BenQ S500 – składana mysz wielkości wizytówki

Opublikowano: 19 lutego 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

BenQ zaoferował kolejny model myszy komputerowej o wielkości wizytówki, łączącą estetykę z najwyższym komfortem i ergonomią. Dzięki opatentowanej technologii mechanicznej firmy BenQ mysz S500 ma zaledwie 13 mm grubości, ale jest wygodna w użyciu i oferuje zaawansowane funkcje zapewniając użytkownikowi komfort pracy. Myszka S500 jest wyposażona w czujnik optyczny o rozdzielczości 800 dpi. Aby aktywować mysz, wystarczy unieść górną część …

Hanna LaskowskaBenQ S500 – składana mysz wielkości wizytówki