Bet-at-home.com

Bet-at-home.com z Przelewy24.pl

Bet-at-home.com podpisał umowę, dzięki której gracze będą mogli zasilać konta za pomocą popularnego systemu Przelewy24.pl. System pozwala na przelewy z 26 banków oraz możliwość zasilenia konta gracza kartą płatniczą. Serwis Przelewy24.pl zapewnia ochronę danych przekazywanych drogą elektroniczną poprzez międzynarodowy Thawte certificate posiadający 128-bitowy system bezpieczeństwa.

Zmiany kadrowe w spółce bet-at-home.com

Dnia 5 stycznia 2009 roku Wojciech Sielicki został mianowany Dyrektorem ds. Relacji z Partnerami Międzynarodowymi w spółce bet-at-home.com AG. Do tej pory pełnił on funkcję Dyrektora ds. Marketingu na rynku polskim w wyżej wymienionej spółce.

Bet-at-home.com – życie to gra…

W dobie ekspansji internetu obserwujemy w Polsce intensywny rozwój internetowych serwisów bukmacherskich. Z roku na rok coraz większa grupa Polaków typuje w sieci wyniki gier i odwiedza wirtualne kasyna. Tysiące z nich wybierają serwis bet-at-home.com. Bet-at-home.com to licencjonowany koncern bukmacherski z siedzibami w Austrii, Niemczech i na Malcie. Początki firmy sięgają 1999 roku, kiedy to …

Bet-at-home.com – życie to gra… więcej »

Przewiń do góry