BlackBerry

Yahoo! rozdaje smartfony swoim pracownikom

Marissa Mayer, która w lipcu objęła stanowisko szefowej Yahoo!, obiecała wszystkim pracownikom darmowe smartfony. Pod warunkiem, że nie będą to telefony marki BlackBerry.

Producent BlackBerry podzieli firmę?

Producent urządzeń BlackBerry, firma Research In Motion, rozważa możliwość podziału swojej działalności na dwie spółki. Jedną z nich mogłyby kupić takie firmy jak Amazon czy Facebook.

RIM najniżej od 2003 roku

Firma Research In Motion przeżywa najtrudniejsze chwile od lat. Cena akcji producenta telefonów BlackBerry spadła właśnie poniżej 10 dolarów.

Zwolnienia w Research In Motion?

Po zeszłotygodniowej informacji dotyczącej zwolnień w HP pojawiły się kolejne sygnały o zwolnieniach w dużych firmach technologicznych. Tym razem chodzi o Research In Motion, która ma zwolnić 2 tys. pracowników.

Zmiany na szczeblach kierowniczych w RIM

Jim Balsillie i Mike Lazaridis, pełniący dotychczas funkcję CEO w firmie RIM, zrezygnowali ze swoich stanowisk. Ma ich zastąpić Thorsten Heins. Skąd taka nagła decyzja?

Zamieszki w Londynie: Anarchiści szantażują BlackBerry

Research in Motion, producent smartfonów BlackBerry, padła ofiarą szantażu hakerów w związku z trwającymi kolejny dzień zamieszkami w Londynie. Oświadczenie o chęci współpracy z policją zakończyło się atakiem na oficjalny blog BlackBerry i pogróżkami ujawnienia danych pracowników.

Bing domyślnie w BlackBerry

Podczas konferencji BlackBerry World 2011, która odbywa się w amerykańskim mieście Orlando, Steve Ballmer, szef Microsoftu ogłosił, że Bing zastąpi Google jako domyślny dostawca wyszukiwania oraz map na wszystkich urządzeniach BlackBerry.

Przewiń do góry