Blog Roku 2008

Blog Roku 2008 – konkurs rozstrzygnięty

Znamy już zwycięzcę w konkursie Blog Roku 2008. Wczoraj w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie organizowanym przez Onet.pl pod patronatem Blog.pl. Poznaliśmy również zwycięzców w 10 kategoriach tematycznych, zdobywców wyróżnień głównych, nagrody internautów oraz wyróżnień specjalnych.

Blog Roku 2008 – etap nominowania rozpoczęty

Trwa czwarta edycja konkursu, organizowanego przez portal Onet.pl, na najlepsze blogi 2008 roku. Konkurs odbywa się pod patronatem serwisu Blog.pl. Dziś rozpoczyna się drugi etap konkursu, czyli nominowanie blogów do oceny, które odbywa się za pomocą głosowania SMS. Laureatów nagród głównych i zwycięzców w dziesięciu kategoriach poznamy już 12 lutego 2009 roku.

Blog Roku 2008 – konkurs dla polskich blogerów rozpoczęty

Portal Onet.pl po raz czwarty ogłosił konkurs na najlepsze blogi 2008 roku w polskiej blogosferze. Laureatów nagród głównych i zwycięzców w dziesięciu kategoriach poznamy 12 lutego 2009 roku. Konkurs Blog Roku integruje środowisko polskich użytkowników blogosfery. Po raz kolejny internauci mogą zgłaszać do konkursu blogi z całej polskiej blogosfery, niezależnie od tego z jakiej platformy …

Blog Roku 2008 – konkurs dla polskich blogerów rozpoczęty więcej »

Przewiń do góry