Blogger

Google kończy z markami Picasa i Blogger?

Według niepotwierdzonych informacji Google zamierza zrezygnować z nazw swych najbardziej popularnych serwisów: Picasa i Blogger. Mają zostać zastąpione nazwami jednoznacznie identyfikującymi usługi z Google.

Współtwórca Twittera wycofuje się z projektu

Ev Williams, współtwórca Twittera, który ustąpił z funkcji dyrektora generalnego (CEO) w październiku ubiegłego roku, przyznał, że rozchodzą się jego drogi z serwisem mikroblogowym.

Bezpieczeństwo korzystania z portali społecznościowych zależy od Twoich przyjaciół

Kaspersky Lab opublikował nowy artykuł „Zagrożenia związane z portalami społecznościowymi” autorstwa Georga Wicherskiego, analityka zagrożeń. Niektóre omawiane ataki są bardzo trudne do wykrycia przez przeciętnego użytkownika, ponieważ niezależne aplikacje mogą niemal całkowicie zintegrować się z zaufaną stroną serwisu pod względem wyglądu i funkcjonalności.

Sony Ericsson współpracuje z Google

Firmy Sony Ericsson i Google ogłosiły, iż od pewnego czasu prowadzą bliską współpracę nad zintegrowaniem Bloggera i wyszukiwarki Google z telefonami komórkowymi Sony Ericsson. Te dwie firmy są pierwszymi w branży, które zapewniają ściśle zintegrowaną z telefonem komórkowym z aparatem cyfrowym aplikację do blogowania wraz z intuicyjnym automatycznym interfejsem do publikowania bloga dla użytkowników, którzy …

Sony Ericsson współpracuje z Google więcej »

Google będzie mieć własną przeglądarkę

Google chce wprowadzić na rynek własną przeglądarkę internetową. Już jakiś czas temu zarejestrowało domenę gbrowser.com Google zaczął zatrudniać programistów, którzy pracowali nad ulepszaniem najpopularniejszej przeglądarki świata Internet Explorer Microsoftu. Google zatrudnił już cztery osoby z tego zespołu, w tym jednego z kluczowych informatyków oraz osobę, która pracowała nad interfejsem graficznym najnowszego systemu operacyjnego Longhorn, który …

Google będzie mieć własną przeglądarkę więcej »

Scroll to Top