Blue Media

Blue Media wdraża płatności cykliczne BLIK-iem w Play

Blue Media jako pierwszy operator płatności wspólnie z Play uruchamia „BLIK-a automatycznego” jako metodę płatności za faktury. To kolejne rozwiązanie płatności automatycznych, jakie wprowadza na polski rynek sopocka spółka technologiczno-finansowa.

Wygoda w e-sprzedaży coraz ważniejsza

85 proc. polskich internautów kupuje w sieci. Zmieniają się decydujące czynniki wyboru sklepu internetowego. Choć wciąż najbardziej liczy się cena, to jej znaczenie – w ciągu dwóch lat – zmalało aż o 10 punktów proc. Częściej zwracamy uwagę na wygodę realizacji zakupu, w tym duży wybór metod płatności – wynika z tegorocznej edycji badania Blue Media “Jak kupujemy w internecie”.

Wzrost sprzedaży w serwisie Credit Agricole o 95% [case study]

Bank Credit Agricole pod koniec ubiegłego roku uruchomił nowy serwis informacyjny – zmianie uległ, poza wyglądem, również system CMS i infrastruktura serwerowa. W nowym projekcie postawiono na responsywność, która miała zapewnić wzrost sprzedaży.

20 milionów pożyczek na 2 urodziny Kokos.pl

Wartość pożyczek społecznościowych w drugim roku funkcjonowania serwisu Kokos.pl wzrosła o 400 procent a ilość użytkowników zwiększyła się niemal trzykrotnie. Teraz serwis podnosi kwotę maksymalnej pożyczki do 250 tys. zł. i jednorazowej inwestycji do 5 tys. zł.

Rok 2009 przełomowy dla Blue Media

Blue Media SA w 2009 roku, pomimo 10 procentowego spadku wartości polskiego rynku usług informatycznych, przekroczyła przychody sprzed roku o ponad 15 procent.

Kokos.pl z Weryfikacją Społeczną i Ekspresową Wypłatą

Serwis pożyczek społecznościowych Kokos.pl ułatwia funkcjonalnie nowym użytkownikom korzystanie z platformy oraz umożliwia zaksięgowanie otrzymanych pożyczek na koncie bankowym w czasie rzeczywistym przez całą dobę , 7 dni w tygodniu.

VAT.pl rusza z nową usługą

Portal VAT.pl uruchomił nową usługę – wystawianie faktur VAT online. Teraz z każdego miejsca na świecie i o każdej porze można w bardzo prosty sposób wystawić fakturę VAT i zlecić jej wysłanie.

Przewiń do góry