Blue Media wdraża płatności cykliczne BLIK-iem w Play

Opublikowano: 25 marca 2019. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Blue Media jako pierwszy operator płatności wspólnie z Play uruchamia „BLIK-a automatycznego” jako metodę płatności za faktury. To kolejne rozwiązanie płatności automatycznych, jakie wprowadza na polski rynek sopocka spółka technologiczno-finansowa.

Dawid ZarazińskiBlue Media wdraża płatności cykliczne BLIK-iem w Play

Wygoda w e-sprzedaży coraz ważniejsza

Opublikowano: 18 lipca 2018. Kategoria: Rynek. Tagi:

85 proc. polskich internautów kupuje w sieci. Zmieniają się decydujące czynniki wyboru sklepu internetowego. Choć wciąż najbardziej liczy się cena, to jej znaczenie – w ciągu dwóch lat – zmalało aż o 10 punktów proc. Częściej zwracamy uwagę na wygodę realizacji zakupu, w tym duży wybór metod płatności – wynika z tegorocznej edycji badania Blue Media “Jak kupujemy w internecie”.

Dawid ZarazińskiWygoda w e-sprzedaży coraz ważniejsza

Wzrost sprzedaży w serwisie Credit Agricole o 95% [case study]

Opublikowano: 14 sierpnia 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Bank Credit Agricole pod koniec ubiegłego roku uruchomił nowy serwis informacyjny – zmianie uległ, poza wyglądem, również system CMS i infrastruktura serwerowa. W nowym projekcie postawiono na responsywność, która miała zapewnić wzrost sprzedaży.

Sylwester KozakWzrost sprzedaży w serwisie Credit Agricole o 95% [case study]

20 milionów pożyczek na 2 urodziny Kokos.pl

Opublikowano: 4 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wartość pożyczek społecznościowych w drugim roku funkcjonowania serwisu Kokos.pl wzrosła o 400 procent a ilość użytkowników zwiększyła się niemal trzykrotnie. Teraz serwis podnosi kwotę maksymalnej pożyczki do 250 tys. zł. i jednorazowej inwestycji do 5 tys. zł.

Tomasz Uchański20 milionów pożyczek na 2 urodziny Kokos.pl

Kokos.pl z Weryfikacją Społeczną i Ekspresową Wypłatą

Opublikowano: 11 grudnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis pożyczek społecznościowych Kokos.pl ułatwia funkcjonalnie nowym użytkownikom korzystanie z platformy oraz umożliwia zaksięgowanie otrzymanych pożyczek na koncie bankowym w czasie rzeczywistym przez całą dobę , 7 dni w tygodniu.

Tomasz UchańskiKokos.pl z Weryfikacją Społeczną i Ekspresową Wypłatą