BUDOWNICTWOonline

Wywiad z Agnieszką Klepacką, Dyrektorem handlowym Cormedia

Dom mediowy Cormedia specjalizuje się w prowadzeniu kampanii reklamowych w Internecie, począwszy od tworzenia strategii reklamowych, przez planowanie mediów, optymalizację prowadzonych działań, po szczegółową analizę skuteczności zakończonych kampanii.

Trendy w reklamie online

20 stycznia 2010, podczas Międzynarodowych Targów BUDMA w Poznaniu, odbędzie się konferencja poświęcona trendom w reklamie online. Organizatorem konferencji jest sieć reklamy internetowej BUDOWNICTWOonline i wydawnictwo branżowe Target Press. Patronat nad wydarzeniem objęły Cormedia i IAB Polska.

Nowy serwis Grupy DOM.pl

Grupa DOM.pl, właściciel kilku popularnych portali budowlanych, uruchomił kolejny serwis dla budujących i remontujących – www.Fachowcy.Dom.pl. Głównym celem nowej strony jest ułatwienie klientom kontaktu z firmami wykonawczymi. Serwis, jak i cała grupa DOM.pl, obsługiwany jest przez sieć reklamową BUDOWNICTWOonline.

Nowa dyrektor sprzedaży bezpośredniej w Cormedia

Martyna Wróblewska została nowym dyrektorem sprzedaży bezpośredniej w domu mediowym Cormedia. Do jej głównych obowiązków będzie należało rozwijanie sprzedaży bezpośredniej w ramach sieci tematycznej BUDOWNICTWOonline.

Cormedia rozpoczyna współpracę z wydawnictwem Target Press

Dom mediowy Cormedia rozpoczął współpracę z firmą Target Press, wydawcą specjalistycznych czasopism dla branży instalatorskiej i budowlanej. Partnerstwo obejmuje obustronną sprzedaż powierzchni reklamowych oraz ścisłą współpracę operacyjną działów handlowych obydwu firm.

Społeczność internautów wokół Dom.pl

W trakcie wieloletniej działalności portali budowlanych z Grupy Dom.pl powstała wokół nich społeczność osób budujących i urządzających swój dom. To właśnie dla tej grupy użytkowników stworzony został nowy portal społecznościowy www.Moj.Dom.pl.

Cormedia dla polskiego oddziału Sopro

Firma Sopro, która jest producentem chemii budowlanej i produktów glazurniczych, rozpoczęła kampanię reklamową w Internecie. Za zakup powierzchni, zaplanowanie emisji oraz stworzenie kreacji odpowiada dom mediowy Cormedia.

Scroll to Top