Business Software Alliance

Polska awansuje w Indeksie konkurencyjności branży IT

Z danych Indeksu konkurencyjności branży informatycznej opracowanego na zlecenie BSA wynika, że Polska zwiększyła swoją konkurencyjność w dziedzinie technologii informatycznych, awansując o 5 miejsc na 30 pozycję w światowej klasyfikacji.

48% polskich użytkowników komputerów to piraci komputerowi

Polska znalazła się w połowie rankingu postaw użytkowników wobec piractwa komputerowego i praw własności intelektualnej. Niemal połowa polskich użytkowników komputerów, przeważnie lub zawsze nabywa oprogramowanie z nielegalnych źródeł.

iTunes w całej Europie

Rzeczpospolita podaje, że wczoraj koncern Apple ogłosił wprowadzenie sprzedaży pełnej oferty sklepu iTunes na terenie całej Unii Europejskiej.

Legalność i edukacja z CSS S.A.

Computer Service Support S.A. (CSS S.A.) wprowadza do ogólnopolskiej oferty usług nowy produkt – Audyt oprogramowania. Usługa Audytu oprogramowania ma na celu weryfikację zakupionego oprogramowania z aplikacjami użytkowanymi w przedsiębiorstwach przy pomocy metodologii i procedur zalecanych przez Business Software Alliance (BSA) oraz w ramach programu partnerskiego Microsoft License Management Program. Audyt oprogramowania jest istotnym elementem …

Legalność i edukacja z CSS S.A. więcej »

Przewiń do góry