Canon

Aparaty cyfrowe okiem Skąpiec.pl – moda na lustrzanki

Serwis Skąpiec.pl zbadał wakacyjne preferencje internautów w zakresie aparatów fotograficznych. Z analiz porównywarki cen wynika, że najbardziej pożądaną marką jest aktualnie Canon, a internauci zdecydowanie chętniej sięgają po lustrzankę, niż po prosty kompakt.

Canon prezentuje aparat IXUS 210

Firma Canon zaprezentowała najnowszy aparat IXUS z ekranem dotykowym — modelu IXUS 210. Aparat, dostępny w kolorach czarnym, złotym, srebrnym i różowym, posiada rzeźbioną, metalową obudowę, matrycę o rozdzielczości 14,1 megapiksela oraz 24-milimetrowy, obiektyw Canon, zapewniając wysoką jakość przetwarzania obrazu. Nowoopracowany interfejs dotykowy z ekranowymi wskazówkami i podpowiedzi ma sprawiać, że robienie, przeglądanie i udostępnianie zdjęć stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek przedtem.

Witryna Canon.pl w nowej odsłonie

Firma Canon poinformowała o odświeżeniu swojej polskiej strony internetowej. Pod adresem canon.pl użytkownicy odnajdą wyczerpujące informacje dotyczące produktów i rozwiązań oferowanych przez producenta.

Pierwszy numer magazynu T3

28 października trafił do kiosków pierwszy numer polskiego wydania magazynu T3. Na czytelników czeka ponad 100 stron a wśród nich między innymi zielone samochody czyli ekologiczny motorynek, przegląd najnowszych i najlepszych kamer HD oraz bioniczny człowiek, artykuł o tym jak daleko technologia ingeruje w ludzkie ciało.

Uwaga na sztuczne owady i inteligentne bakterie

Z raportu futurologicznego, przygotowanego na zlecenie firmy Canon Europe, wynika, że w przyszłości firmom będą zagrażać małe, zrobotyzowane owady, inteligentne wirusy i bakterie.

Canon Europe o rynku Web-to-Print

Według badań zleconych przez Canon Europe i przeprowadzonych przez InfoTrends liczba firm dysponujących rozwiązaniem Web-to-Print ma wzrosnąć o 68 procent w ciągu następnych pięciu lat. Badania, w których po raz pierwszy przeanalizowano ogólnoeuropejski rynek Web-to-Print pokazały, że branża ta jest niemal równo podzielona między zwolenników nowego rozwiązania a tych, którzy sceptycznie traktują nową technologię lub …

Canon Europe o rynku Web-to-Print więcej »

Przewiń do góry