Tag: Codemedia

Codemedia podsumowuje wydatki reklamowe w branży finansowej

Okazuje się, że trzeci kwartał 2015 roku w zakresie wydatków na reklamę w branży finansowej zanotował spadek o ok. 7 proc. Według szacunków Codemedia wydatki wyniosły w trzecim kwartale wyniosły ponad 108 mln zł. Spadły również wydatki na reklamę online.

Codemedia inwestuje w Quartic

Spółka Codemedia kupiła 30 proc. udziałów w firmie Quartic. Inwestycja kapitałowa i partnerstwo produktowe pozwolić mają na rozwinięcie narzędzi z obszaru targetowania kampanii internetowych oraz rekomendacji produktowych.

Serwis wielkanocny Onet.pl wspólnie z Tesco

Realizowana przez dom mediowy Codemedia promocyjna kampania z serwisem wielkanocnym TESCO jest prowadzona w portalu Onet.pl, który w badaniach ilościowych i jakościowych osiągnął najlepsze wyniki w dotarciu do grupy celowej Tesco. Akcja potrwa do 10 kwietnia.

Serwis wielkanocny Onet.pl wspólnie z Tesco 1

Dopasowane sieci społeczne

Agencja mediów interaktywnych Codemedia (Grupa ADV) wdraża narzędzie Relevant Relations, które umożliwi budowę dopasowanych do charakteru działalności klienta sieci społecznych.

Pierwsza akcja sprzedażowa na Blipie

Trwa promocja deserów KFC na Blipie. Codziennie – od poniedziałku do piątku – można wygrać darmową kawę i deser w innym lokalu KFC w całej Polsce. Jest to pierwsza akcja sprzedażowa na Blipie.

Wszechburger.pl: kto pyta nie jest głodny

Jaki jest sens życia? Dlaczego mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus? Czy lato będzie w tym roku gorące? Te i wiele innych pytań można zadać Whopperowi Wszechburgerowi, siedzącemu na tronie władcy, głównemu bohaterowi kampanii promocyjnej sieci Burger King, w internetowym serwisie www.wszechburger.pl.

Grupa Adv.pl kusi inwestorów

Witryna www.grupa-adv.pl skierowana jest do obecnych oraz potencjalnych inwestorów. Poza informacjami podstawowymi inwestorzy znajdą tam raporty bieżące i okresowe, skonsolidowane dane finansowe, dane dotyczące kursu akcji oraz informacje na temat rynków, na których działają spółki wchodzące w skład Grupy.

Scroll to Top