Codemedia podsumowuje wydatki reklamowe w branży finansowej

Opublikowano: 13 stycznia 2016. Kategoria: Rynek. Tagi:

Okazuje się, że trzeci kwartał 2015 roku w zakresie wydatków na reklamę w branży finansowej zanotował spadek o ok. 7 proc. Według szacunków Codemedia wydatki wyniosły w trzecim kwartale wyniosły ponad 108 mln zł. Spadły również wydatki na reklamę online.

Sylwester KozakCodemedia podsumowuje wydatki reklamowe w branży finansowej

Codemedia inwestuje w Quartic

Opublikowano: 10 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Spółka Codemedia kupiła 30 proc. udziałów w firmie Quartic. Inwestycja kapitałowa i partnerstwo produktowe pozwolić mają na rozwinięcie narzędzi z obszaru targetowania kampanii internetowych oraz rekomendacji produktowych.

Dawid ZarazińskiCodemedia inwestuje w Quartic

Serwis wielkanocny Onet.pl wspólnie z Tesco

Opublikowano: 2 kwietnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Realizowana przez dom mediowy Codemedia promocyjna kampania z serwisem wielkanocnym TESCO jest prowadzona w portalu Onet.pl, który w badaniach ilościowych i jakościowych osiągnął najlepsze wyniki w dotarciu do grupy celowej Tesco. Akcja potrwa do 10 kwietnia.

Sylwester KozakSerwis wielkanocny Onet.pl wspólnie z Tesco

Pierwsza akcja sprzedażowa na Blipie

Opublikowano: 12 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Trwa promocja deserów KFC na Blipie. Codziennie – od poniedziałku do piątku – można wygrać darmową kawę i deser w innym lokalu KFC w całej Polsce. Jest to pierwsza akcja sprzedażowa na Blipie.

Hanna LaskowskaPierwsza akcja sprzedażowa na Blipie

Wszechburger.pl: kto pyta nie jest głodny

Opublikowano: 22 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Jaki jest sens życia? Dlaczego mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus? Czy lato będzie w tym roku gorące? Te i wiele innych pytań można zadać Whopperowi Wszechburgerowi, siedzącemu na tronie władcy, głównemu bohaterowi kampanii promocyjnej sieci Burger King, w internetowym serwisie www.wszechburger.pl.

Hanna LaskowskaWszechburger.pl: kto pyta nie jest głodny

Grupa Adv.pl kusi inwestorów

Opublikowano: 29 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Witryna www.grupa-adv.pl skierowana jest do obecnych oraz potencjalnych inwestorów. Poza informacjami podstawowymi inwestorzy znajdą tam raporty bieżące i okresowe, skonsolidowane dane finansowe, dane dotyczące kursu akcji oraz informacje na temat rynków, na których działają spółki wchodzące w skład Grupy.

Hanna LaskowskaGrupa Adv.pl kusi inwestorów