ComArch

Kryzys szansą dla e-sklepów

Rynek e-handlu rośnie w siłę. W tej chwili w Polsce działa już około 12 tys. sklepów internetowych i codziennie przybywa nowych. Rynek już jest wart ok. 23 mld zł, a prognozy na ten rok są optymistyczne. Tym bardziej, że w trudnych czasach internet staje się sposobem na przetrwanie dla tradycyjnych sklepów.

iComarch24: pełna obsługa małej firmy w Internecie

Firma iComarch24 udostępniła nowy portal internetowy, skupiający usługi internetowe dla biznesu. Serwis www.iComarch24.pl ma być skierowany do przedsiębiorców szukających nowoczesnych rozwiązań wspomagających prowadzenie firmy oraz sprzedaży internetowej.

Diamenty Forbesa 2010 dla Comarch

Diamenty Forbesa 2010 czyli listę polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swą wartość opublikował prestiżowy miesięcznik ekonomiczny Forbes. Comarch na czele z Januszem Filipiakiem trafił na listę Diamentów kolejny rok z rzędu.

Informatyczna rewolucja w pomorskiej policji

Już w połowie 2010 roku mieszkańcy Pomorza będą mogli skorzystać z portalu e-Policja Elektroniczna Platforma Komunikacyjna Pomorskiej Policji ze Społecznością Regionu. Projekt o wartość 4,36 mln zł zrealizuje konsorcjum, którego liderem jest Comarch.

Scroll to Top