Raport Comarch: jak będą wyglądały zakupy przyszłości?

Opublikowano: 18 kwietnia 2017. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma Comarch, producent i dostawca systemów informatycznych, wspólnie z Kantar TNS przeprowadziła badanie na temat aktualnych i przyszłych zachowań konsumenckich, ich oczekiwań oraz lojalności klientów.

Dawid ZarazińskiRaport Comarch: jak będą wyglądały zakupy przyszłości?

Kryzys szansą dla e-sklepów

Opublikowano: 28 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Rynek e-handlu rośnie w siłę. W tej chwili w Polsce działa już około 12 tys. sklepów internetowych i codziennie przybywa nowych. Rynek już jest wart ok. 23 mld zł, a prognozy na ten rok są optymistyczne. Tym bardziej, że w trudnych czasach internet staje się sposobem na przetrwanie dla tradycyjnych sklepów.

Dawid ZarazińskiKryzys szansą dla e-sklepów

iComarch24: pełna obsługa małej firmy w Internecie

Opublikowano: 10 września 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma iComarch24 udostępniła nowy portal internetowy, skupiający usługi internetowe dla biznesu. Serwis www.iComarch24.pl ma być skierowany do przedsiębiorców szukających nowoczesnych rozwiązań wspomagających prowadzenie firmy oraz sprzedaży internetowej.

Hanna LaskowskaiComarch24: pełna obsługa małej firmy w Internecie

Informatyczna rewolucja w pomorskiej policji

Opublikowano: 21 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Już w połowie 2010 roku mieszkańcy Pomorza będą mogli skorzystać z portalu e-Policja Elektroniczna Platforma Komunikacyjna Pomorskiej Policji ze Społecznością Regionu. Projekt o wartość 4,36 mln zł zrealizuje konsorcjum, którego liderem jest Comarch.

Tomasz UchańskiInformatyczna rewolucja w pomorskiej policji