Comperia.pl pozyskała 3,5 mln zł z prywatnej oferty akcji

Opublikowano: 31 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Comperia zakończyła prywatną ofertę akcji i pozyskała od inwestorów instytucjonalnych 3,5 mln zł. Środki posłużą spółce do sfinansowania strategicznego projektu rozwoju ubezpieczeń oraz przystosowanie porównywarek do urządzeń mobilnych. 

Sylwester KozakComperia.pl pozyskała 3,5 mln zł z prywatnej oferty akcji

Comperia przejmuje serwis Banki.pl

Opublikowano: 6 czerwca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Spółka Comperia, operator pierwszej polskiej porównywarki finansowej Comperia.pl, przejęła portal Banki.pl, popularny serwis o bankowości istniejący od 2004 roku. To kolejny etap budowy Grupy Comperia.

Hanna LaskowskaComperia przejmuje serwis Banki.pl

Comperia.pl zmienia oblicze

Opublikowano: 4 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wierna pierwotnej kolorystyce Comperia wzbogaca się o szereg nowych funkcjonalności, ułatwiających precyzyjne wyszukiwanie produktów finansowych. Szczegółowe filtrowanie wyników wyszukiwania, wgląd do historii wyszukiwania, praktyczny interfejs do wymiany opinii o produktach finansowych między użytkownikami – to tylko niektóre wprowadzone zmiany.

Hanna LaskowskaComperia.pl zmienia oblicze

Gratka.pl wzmacnia finanse

Opublikowano: 30 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Serwis Dom.Gratka.pl wzbogacił swoją ofertę o dział Finanse. Dzięki współpracy z portalem Comperia.pl, użytkownicy mogą porównać oferty z różnych banków i wybrać najlepszą ofertę kredytową. Wprowadzenie zmian pozwala osobom zainteresowanym, w jednym miejscu m. in.: znaleźć nieruchomość, złożyć wniosek o kredyt, a także zapoznać się z nowościami na rynku finansowym.

Hanna LaskowskaGratka.pl wzmacnia finanse

Comperia.pl w czołówce opiniotwórczych serwisów finansowych

Opublikowano: 13 sierpnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Comperia.pl znalazła się w pierwszej piątce stron internetowych, z których dziennikarze najczęściej uzyskują informacje ekonomiczne i finansowe. Tak orzekli przedstawiciele mediów w najnowszym badaniu „Opinie dziennikarzy na temat banków”, przygotowanym przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia. W dzisiejszych czasach wobec ogromnej pogoni mediów za newsem, szczególnego znaczenia nabrały portale, które oferują nie tylko najnowsze informacje, ale także przedstawiają je …

Hanna LaskowskaComperia.pl w czołówce opiniotwórczych serwisów finansowych

Comperia.pl: internetowy poradnik o bezpieczeństwie bankowości

Opublikowano: 10 sierpnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Porównywarka finansowa Comperia.pl rozpoczyna wydawanie bezpłatnych e-booków. „Poradnik o bezpieczeństwie Twoich pieniędzy” ukaże się w poniedziałek 11 sierpnia z newsletterem Comperia.pl. Zespół porównywarki finansowej Comperia.pl przygotował bezpłatnego e-booka, w którym znajdują się wskazówki i porady, jak bezpiecznie korzystać z bankowości, nie tylko elektronicznej. Do współpracy przy przygotowaniu poradnika zaproszono ekspertów ze Związku Banków Polskich, Komendy Głównej Policji, oraz banków: ING …

Hanna LaskowskaComperia.pl: internetowy poradnik o bezpieczeństwie bankowości