Cube Group

Łukasz Wejchert przejmuje LeadR

Kolejną spółką, która zyskała zainteresowanie Łukasza Wejcherta jest LeadR, agencja direct marketingu. Poprzednim właścicielem spółki było Cube Group, należące do funduszy Xevin Investments oraz IQ Partners. Kwoty transakcji nie ujawniono.

Zmiany w zarządzie Cube Group

Miesiąc lipiec zaczął się w spółce Cube Group dużymi zmianami kadrowymi, ruchy personalne mają na celu zwiększenie aktywności firmy na rynku.

Cube Group uruchomił sieć afiliacyjną NetSales

Cube Group na rynku afiliacyjnym działa skutecznie już od ponad półtora roku, teraz doświadczenie wyniesione ze współpracy z reklamodawcami oraz wydawcami firma postanowiła wykorzystać tworząc własną sieć afiliacyjną.

Xevin Investments inwestuje w Ad-Vice

25 lutego bieżącego roku w Warszawie podpisana została umowa, na mocy której fundusz VC Xevin Investments objął większościowe udziały w spółce Ad-Vice – internetowej sieci reklamy.

Cube Group Interaktywną Agencją Roku 2009

Cube Group SA, agencja działająca w branży e-marketingu, została wybrana w rankingu magazynu Media & Marketing Interaktywną Agencją Roku 2009. Powstała 3 lata temu zajmuje pozycję lidera wśród firm segmentu SEM/SEO w Polsce, przy czym wzrost przychodów Cube Group za 2008 rok w porównaniu z rokiem ubiegłym przekracza 45 proc.

Cube Group na Łotwie

Niespełna 8 miesięcy po otwarciu biura na Litwie, agencja Cube Group SA uruchamia swój oddział na Łotwie i zapowiada dalszą ekspansję na rynki CEE. To już trzecie biuro Cube Group w Europie. W nowym biurze w Rydze pracują obecnie trzy osoby. Trwa rekrutacja wśród lokalnych specjalistów SEO. „Rynek łotewski – podobnie jak zmieniający się szybko …

Cube Group na Łotwie więcej »

Cube Group wypromuje Tlenofon

Cube Group, agencja specjalizująca się w marketingu SEM/SEO, została wybrana do przeprowadzenia działań reklamowych w Internecie dla operatora telefonii internetowej – Tlenofonu. Przedmiotem podpisanej kilka dni temu umowy jest m. in. zaplanowanie, zarządzanie i kontrola efektywności działań promocyjnych Tlenofonu w wyszukiwarce Google oraz w programach afiliacyjnych m. in.: Afilo, Novem, a także Zanox. Działania Cube …

Cube Group wypromuje Tlenofon więcej »

Przewiń do góry