Daniel Dryzek

Piąte spotkanie MeetDomainers za nami!

W warszawskim hotelu Polonia odbyła się piąta edycja konferencji MeetDomainers. Obok tematów domenowych, tegoroczne spotkanie wypełniały zagadnienia związane z inwestowaniem. Kulminacją konferencji była aukcja domen na żywo.

MeetDomainers – znamy agendę

Stu specjalistów z Polski i zagranicy spotka się w Warszawie, żeby rozmawiać o alternatywnych formach inwestowania. Na MeetDomainers pojawią się zwolennicy inwestowania w domeny, wino, turbiny wiatrowe czy startupy.

TravelCamp po raz drugi w Krakowie

Już w najbliższy czwartek, 15 września, w Krakowie rusza kolejna edycja spotkania środowiska internetowego z branżą turystyczną TravelCamp.

Wiemy, jakie domeny pojawią się na aukcji MeetDomainers

W połowie października odbędzie się najważniejsze w Polsce spotkanie branży domenowej, MeetDomainers. To nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy i bliższego poznania się z weteranami – to również wzbudzająca sporo emocji aukcja domen na żywo. Znamy już wstępną listę nazw, które będzie można kupić.

Branża domen spotka się na MeetDomainers w Warszawie

14 października 2011 roku już po raz piąty osoby związane z branżą domen spotkają się na konferencji MeetDomainers. Poprzednie edycje tej imprezy odbyły się w Krakowie, Warszawie, Sopocie i Manchesterze.

MeetDomainers – już za miesiąc w Sopocie

Już za niespełna miesiąc odbędzie się trzecie z kolei Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych MeetDomainers. Tym razem Organizatorzy postawili na lokalizację sprzyjającą nawiązywaniu kontaktów – dlatego wybór padł na Sofitel Grand w Sopocie – na plaży, tuż obok sopockiego molo. Termin został wyznaczony na 19-21 sierpnia.

MeetDomainers 2010

Kolejne MeetDomainers – spotkanie branży inwestorów domenowych – odbędzie się już 19-21 sierpnia 2010 w Hotelu Sofitel Grand w Sopocie.

Przewiń do góry