Oprogramowanie dla przemysłu chemicznego i farmaceutyki

Opublikowano: 19 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Produkcja chemikaliów, w tym leków to skomplikowany proces, a z punktu widzenia efektywności i bezpieczeństwa oraz wymagań jakościowych, wymagająca specjalistycznych technologii informatycznych. Specjalistyczny serwis branży IT – decyzje-IT.pl – w swoim nowym dziale poświęconym rozwiązaniom IT dla branż – w sekcji CHEMIA I FARMACEUTYKA – prezentuje wiedzę na temat rozwiązań IT dla tego sektora.

Hanna LaskowskaOprogramowanie dla przemysłu chemicznego i farmaceutyki

Prelekcja decyzje-IT.pl o innowacyjności

Opublikowano: 23 grudnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W piątek, 18 grudnia 2009 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu odbyło się seminarium pt.: „Uwarunkowania sprawności innowacyjnej przedsiębiorstw”, które zebrało zarówno środowisko naukowe (przedstawicieli czterech poznańskich wyższych uczelni), jak również przedstawicieli firm prowadzących działania innowacyjne, w tym serwis decyzje-IT.pl.

Hanna LaskowskaPrelekcja decyzje-IT.pl o innowacyjności

Problemy informatyzacji i wyzwania stawiane przed administracją publiczną

Opublikowano: 8 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi:

Administracja publiczna realizując koncepcję społeczeństwa informacyjnego, musi dostosować swoje usługi do nowych standardów informatycznych. Problemy i wyzwania stojące przed administracją, starają się omówić eksperci serwisu branży IT – decyzje-IT.pl.

Hanna LaskowskaProblemy informatyzacji i wyzwania stawiane przed administracją publiczną

Przegląd rozwiązań IT dla przemysłu spożywczego

Opublikowano: 12 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Pomimo kryzysu, informatyzacja przemysłu spożywczego w Polsce postępuje dynamicznie. Specjalistyczny serwis branży IT – decyzje-IT.pl – w swoim nowym dziale poświęconym rozwiązaniom IT dla branż – Przemysł Spożywczy – prezentuje wiedzę na temat rozwiązań IT dla tego sektora.

Dawid ZarazińskiPrzegląd rozwiązań IT dla przemysłu spożywczego

Inwestycje IT w instytucjach finansowych sposobem na kryzys

Opublikowano: 2 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W specjalistycznym serwisie decyzje-IT.pl, prezentującym oprogramowanie dla biznesu, można zapoznać się z rozwiązaniami informatycznymi skierowanymi dla instytucji finansowych i ubezpieczeniowych. To kolejny etap kontynuujący cykl tematyczny serwisu, poświęcony systemom IT dedykowanym różnym sektorom branżowym.

Hanna LaskowskaInwestycje IT w instytucjach finansowych sposobem na kryzys

Zdobywaj wiedzę IT – kalendarium szkoleń na decyzje-IT.pl

Opublikowano: 28 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi:

W internetowym serwisie decyzje-IT.pl, specjalizującym się w tematyce zintegrowanych systemów wspomagających zarządzanie, użytkownicy mogą już w łatwy i szybki sposób zapoznać się z ofertą szkoleniową renomowanych firm. Ten nowy dział jest kolejną odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie czytelników serwisu.

Hanna LaskowskaZdobywaj wiedzę IT – kalendarium szkoleń na decyzje-IT.pl

Niezbędnik Decydenta od decyzje-IT.pl

Opublikowano: 20 kwietnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Pomimo kryzysu gospodarczego zauważa się duże zainteresowanie przedsiębiorstw inwestowaniem w informatyzację. Według aktualnie prowadzonych badań i analiz rynku firmy, które szczególnie dzisiaj dokonują inwestycji w systemy informatyczne – wyjdą z kryzysu obronną ręką i zyskają w dłuższej perspektywie czasu. Wdrożenie systemu informatycznego w firmie, ułatwia m.in. dostęp do informacji zarządczej – niezbędnej do podejmowania decyzji oraz podnosi efektywność zarządzania – obniża koszty działalności operacyjnej, a w konsekwencji zwiększa zyski i przyczynia się do rozwoju firmy.

Dawid ZarazińskiNiezbędnik Decydenta od decyzje-IT.pl