W Dobrym Stylu w DIALOGmedia

Opublikowano: 26 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Od 1 marca br. użytkownicy telewizji cyfrowej DIALOG, fani dobrego kina oraz miłośnicy programów o modzie, kuchni i aranżacji wnętrz, mogą cieszyć się nowym pakietem „W Dobrym Stylu”.

Tomasz UchańskiW Dobrym Stylu w DIALOGmedia

Sześć nowych kanałów w DIALOGmedia

Opublikowano: 15 stycznia 2010. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , ,

Aż o sześć znanych i popularnych kanałów poszerzy się oferta programowa telewizji cyfrowej DIALOGu. Od połowy stycznia na ekranach zagoszczą Hallmark, Comedy Central Polska, Nickelodeon Polska, BBC Lifestyle, VH1 Classic i Deutsche Welle TV.

Hanna LaskowskaSześć nowych kanałów w DIALOGmedia

DIALOG na Gwiazdkę

Opublikowano: 8 grudnia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , ,

Zbliżające się święta są doskonałą okazją do sprawiania prezentów. Dlatego Telefonia DIALOG z początkiem grudnia przygotowała wyjątkową promocję „Gwiazdkowe Prezenty w DIALOGmedia” dla wszystkich abonentów cyfrowej telewizji.

Hanna LaskowskaDIALOG na Gwiazdkę

Konkurs Telefonii DIALOG nie tylko dla miłośników kina

Opublikowano: 12 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , ,

Dlaczego świat nagle zatrzymał się w miejscu? W jakich okolicznościach 7 miliardów ludzi na całej kuli ziemskiej jednocześnie traci przytomność? Kto rozwiąże zagadkę globalnej utraty świadomości?

Tomasz UchańskiKonkurs Telefonii DIALOG nie tylko dla miłośników kina

Promocje filmowe w DIALOGmedia

Opublikowano: 3 sierpnia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: ,

1 sierpnia wystartowała pierwsza z pięciu miesięcznych filmowych promocji wypożyczalni na życzenie (VoD) dostępnej w telewizji cyfrowej DIALOGmedia. Do końca 2009 roku co miesiąc promowane będą pozycje z określonych kategorii filmowych. Pierwsze w cyklu – sierpniowe „Upalne! Lato…” – obejmuje tytuły dla dorosłych.

Hanna LaskowskaPromocje filmowe w DIALOGmedia

DIALOGmedia.pl w nowej odsłonie

Opublikowano: 30 czerwca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Konfigurator usług z kalkulatorem cen, udoskonalona nawigacja oraz nowa szata graficzna to cechy odświeżonego serwisu dialogmedia.pl. Strona DIALOGmedia, pakietu usług multimedialnych Telefonii DIALOG, zyskała na przejrzystości, a jej kolorystyka nawiązuje do barw firmy.

Tomasz UchańskiDIALOGmedia.pl w nowej odsłonie