DIALOGmedia

W Dobrym Stylu w DIALOGmedia

Od 1 marca br. użytkownicy telewizji cyfrowej DIALOG, fani dobrego kina oraz miłośnicy programów o modzie, kuchni i aranżacji wnętrz, mogą cieszyć się nowym pakietem „W Dobrym Stylu”.

Sześć nowych kanałów w DIALOGmedia

Aż o sześć znanych i popularnych kanałów poszerzy się oferta programowa telewizji cyfrowej DIALOGu. Od połowy stycznia na ekranach zagoszczą Hallmark, Comedy Central Polska, Nickelodeon Polska, BBC Lifestyle, VH1 Classic i Deutsche Welle TV.

DIALOG na Gwiazdkę

Zbliżające się święta są doskonałą okazją do sprawiania prezentów. Dlatego Telefonia DIALOG z początkiem grudnia przygotowała wyjątkową promocję „Gwiazdkowe Prezenty w DIALOGmedia” dla wszystkich abonentów cyfrowej telewizji.

Promocje filmowe w DIALOGmedia

1 sierpnia wystartowała pierwsza z pięciu miesięcznych filmowych promocji wypożyczalni na życzenie (VoD) dostępnej w telewizji cyfrowej DIALOGmedia. Do końca 2009 roku co miesiąc promowane będą pozycje z określonych kategorii filmowych. Pierwsze w cyklu – sierpniowe „Upalne! Lato…” – obejmuje tytuły dla dorosłych.

DIALOGmedia.pl w nowej odsłonie

Konfigurator usług z kalkulatorem cen, udoskonalona nawigacja oraz nowa szata graficzna to cechy odświeżonego serwisu dialogmedia.pl. Strona DIALOGmedia, pakietu usług multimedialnych Telefonii DIALOG, zyskała na przejrzystości, a jej kolorystyka nawiązuje do barw firmy.

Przewiń do góry