Disney

Netflix ma wyłączność na Myszkę Miki

Netflix poinformował o zawarciu umowy licencyjnej z Walt Disney Company. Umowa pozwoli Netflixowi udostępniać w internecie znane wszystkim filmy animowane i fabularne – na zasadzie wyłączności.

Disney przejmuje Lucasfilm! Nowe „Gwiezdne Wojny” w 2015 roku

Walt Disney Company dokonała zakupu, który wiele osób na świecie może przyprawić o szybsze bicie serca: firma za 4,05 mld dolarów kupiła Lucasfilm, studio odpowiedzialne za takie produkcje jak „Gwiezdne Wojny” czy przygody Indiany Jonesa. Zapowiedziano przy tym, że nowe przygody rycerzy Jedi pojawią się w kinach w 2015 roku.

Nowa zapowiedź „TRON: Legacy” [wideo]

Wiadomość w sam raz na wakacyjny, upalny weekend. Koncern Disney opublikował najnowszą zapowiedź filmu „TRON: Legacy”, która przebojem wdziera się w internetową świadomość.

Disney kupuje producenta gier na iPhone’a

Korporacja Disney kupiła Tapulous, startup zajmujący się produkcją znanych gier na urządzenia mobilne Apple – wśród których najbardziej znana jest seria Tap Tap Revenge. Firma należy teraz do oddziału Disney Interactive Media Group.

Przegląd prasy 2007-08-06

Disney przejmuje internetową konkurencję Onet zbuduje w Krakowie swoją nową siedzibę za 150 mln zł Amazon.com otwiera warzywniak Historia w Google już po polsku Disney przejmuje internetową konkurencję Medialny gigant rozrywki dla dzieci znalazł sposób, by umocnić swoją pozycję w internecie. Ponieważ konkurencja deptała mu po piętach postanowił ją przejąć. Serwis rozrywkowy dla dzieci Club …

Przegląd prasy 2007-08-06 więcej »

Serwis Księżniczek Disneya w Gazeta.pl

Serwis dostępny jest pod adresem: www.dzieci.gazeta.pl. Dzieci znajdą na stronie galerię Księżniczek i Książąt Disneya, fragmenty bajek, muzykę z filmów oraz zabawy, zgadywanki, kolorowani i konkursy związane z disneyowskimi bohaterami. Gazeta.pl i Disney organizują dla użytkowników serwisu konkurs MMS-owy.  Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest nadesłanie do 20 grudnia zdjęcia dziecka, prezentującego specjalne bajkowe przebranie …

Serwis Księżniczek Disneya w Gazeta.pl więcej »

Przewiń do góry