Trendy eCommerce na 2020 według Divante

Opublikowano: 28 stycznia 2020. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Raport eCommerce Trends 2020 podsumowuje badanie przeprowadzone przez Divante wspólnie z Instytutem Kantar. W raporcie można znaleźć analizę 12 trendów przyszłości, a także podsumowania z ubiegłego roku, m.in. tych trendów, które wygenerowały najwyższe poziomy ROI i stanowiły istotny czynnik w procesie skalowania sprzedaży. Sektor eCommerce znajduje się w czołówce zmian technologicznych. Niestety, gdy rewolucje technologiczne ogłasza się co kwartał, można …

Sylwester KozakTrendy eCommerce na 2020 według Divante

Divante wdrożyło nowy e-sklep Newsweeka

Opublikowano: 25 lipca 2017. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Divante z Grupy OEX zrealizowało trzeci projekt e-commerce dla wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska. Serwis dostępny pod adresem sklep.newsweek.pl ma zgodny ze stylistyką Newsweeka design oraz został wzbogacony o funkcjonalności wspierające sprzedaż.

Dawid ZarazińskiDivante wdrożyło nowy e-sklep Newsweeka

Divante wdroży nowy serwis dla Home&You

Opublikowano: 19 kwietnia 2017. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Wdrożenie platformy to kolejny etap współpracy między firmami. Serwis zostanie oparty na nowej wersji popularnego oprogramowania open source – Magento 2. Obecnie projekt jest w fazie analizy przedwdrożeniowej. Uruchomienie nowego serwisu jest planowane na III kwartał 2017 roku. 

Sylwester KozakDivante wdroży nowy serwis dla Home&You

Divante wdraża Magento 2 w branży chemicznej

Opublikowano: 13 kwietnia 2017. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Nowy sklep distripark.com z Grupy PCC Rokita to pierwsze w Polsce wdrożenie Magento 2 dla branży chemicznej. Jest to zaawansowana platforma typu B2B2C wykorzystująca mechanizmy modelu sprzedaży MLM.

Sylwester KozakDivante wdraża Magento 2 w branży chemicznej

Divante udostępnia platformę lojalnościową Open Loyalty

Opublikowano: 27 marca 2017. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Open Loyalty to platforma lojalnościowa dostępna open source, gotowa do działania w online i offline. Rozwiązanie posiada gotowe do użycia funkcjonalności lojalnościowe i grywalizacyjne, może zostać również dopasowane graficznie.

Dawid ZarazińskiDivante udostępnia platformę lojalnościową Open Loyalty