Dzień Bezpiecznego Internetu 2010 – Surfuj inteligentnie

Opublikowano: 7 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Dla użytkowników w każdym wieku, Internet stanowi część codziennego życia. Z drugiej strony wzrasta cyfrowe zanieczyszczenie i stanowi poważne zagrożenie dla użytkowników Internetu. Uświadomienie użytkownikom tych zagrożeń jest celem Dnia Bezpiecznego Internetu, który wspiera Kaspersky Lab Polska oraz prowadzony przez firmę portal AV-School.pl.

Tomasz UchańskiDzień Bezpiecznego Internetu 2010 – Surfuj inteligentnie

9 lutego – Dzień Bezpiecznego Internetu 2010

Opublikowano: 8 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

9 lutego 2010 roku w całej Europie obchodzony będzie Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Z tej okazji w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa, której towarzyszyć będą targi i forum poświęcone działaniom na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych internautów.

Tomasz Uchański9 lutego – Dzień Bezpiecznego Internetu 2010

Zapewnić bezpieczeństwo najmłodszym internautom

Opublikowano: 11 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , ,

Dziś obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji rusza właśnie ogólnoeuropejska kampania medialna „Keep it fun. Keep Control”, poświęcona cyberprzemocy wśród dzieci. W Polsce realizowana jest pod nazwą „Baw się w Internecie – BEZPIECZNIE”. Jej właśnie poświęcona była dzisiejsza konferencja, która odbyła się w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego.

Dawid ZarazińskiZapewnić bezpieczeństwo najmłodszym internautom

Dziecko w Sieci – STOP cyberprzemocy

Opublikowano: 12 lutego 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Problematyka związana z bezpieczeństwem w Internecie będzie szczegółowo omawiana podczas ustanowionego przez Komisję Europejską Dnia Bezpiecznego Internetu, który przypada na 12 lutego. Firmy komunikacyjne, mediowe, regulatorzy i administracja państwowa wykorzystają ten dzień do dyskusji na temat problemów związanych z bezpieczeństwem w sieci – w szczególności w odniesieniu do dzieci. UPC jako partner tegorocznych obchodów DBI 2008, aktywnie włącza się w …

Hanna LaskowskaDziecko w Sieci – STOP cyberprzemocy

Dzień Bezpiecznego Internetu juz po raz czwarty

Opublikowano: 10 lutego 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

12 lutego 2008 już po raz czwarty Fundacja Dzieci Niczyje oraz NASK, realizatorzy unijnego projektu Saferinternet.pl, organizują w Polsce obchody Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI). Głównym Partnerem DBI 2008 jest Fundacja Grupy TP. Dzień Bezpiecznego Internetu, ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w ramach programu „Safer Internet”, ma na celu propagowanie działań na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie. Obchody Dnia …

Hanna LaskowskaDzień Bezpiecznego Internetu juz po raz czwarty