Dziennik.pl

Nowa odsłona strony głównej serwisu infor.pl

Zaawansowana personalizacja treści, kilka wersji kolorystycznych, a przede wszystkim wyszukiwarka umożliwiająca z jednego miejsca przeszukanie ogromnych zasobów informacji z zakresu biznesu, finansów i prawa serwisów grupy kapitałowej INFOR PL S.A. to atuty nowej odsłony serwisu infor.pl.

Dziennik.pl ponownie z siecią ARBOnetwork

INFOR Biznes, wydawca Dziennika Gazety Prawnej, rozpoczął współpracę z siecią reklamową ARBOnetwork w zakresie sprzedaży i zarządzania powierzchnią reklamową na stronach należących do serwisu Dziennik.pl. Witryna dołączyła do pakietu ARBOnews i z ponad 1,5 mln użytkowników miesięcznie jest jego liderem.

Zgoda UOKiK na joint venture Axel Springer Polska i INFOR PL

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na realizację wspólnego przedsięwzięcia biznesowego Axel Springer Polska i INFOR PL. Zgodnie z wcześniejszymi planami Axel Springer Polska obejmie 49 proc. udziałów w spółce Infor Biznes, do której wniesie swój tytuł – DZIENNIK Polska Europa Świat oraz serwis internetowy Dziennik.pl.

Rusza INFOOKO.pl

Axel Springer Polska startuje z INFOOKO.pl – serwisem alertowym przygotowanym przez dziennik.pl. Serwis skierowany jest do aktywnych internautów, którzy chcą się dzielić w sieci swoimi obserwacjami i relacjami z niecodziennych wydarzeń.

Wakacyjna propozycja portalu Dziennik.pl

W czwartek 18 czerwca Dziennik.pl wystartował z serwisem wakacyjnym. Na podróżniczych stronach portalu, pod adresem wakacje.dziennik.pl , pojawiły się praktyczne informacje turystyczne, wyszukiwarka miejsc noclegowych, galerie zdjęć oraz wakacyjna baza imprez kulturalnych.

Zmiany w kierownictwie redakcji DZIENNIKA i Newsweeka

W redakcji DZIENNIKA i tygodnika Newsweek Polska nastąpiły zmiany na stanowiskach redaktorów naczelnych. Robert Krasowski zrezygnował z funkcji redaktora naczelnego DZIENNIKA. Pracami redakcji kieruje teraz Michał Kobosko, dotychczasowy redaktor naczelny Newsweeka. Michał Kobosko zostanie także redaktorem naczelnym Gazety Prawnej pod warunkiem otrzymania zgody UOKiK na transakcję połączenia tytułu z DZIENNIKIEM.

Scroll to Top