Gdzie, z kim i za ile? – turystyczne wybory internautów w listopadzie 2011 roku

Opublikowano: 13 grudnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

O tym jak, z kim, dokąd na ile i za ile? O tym, dokąd na Święta Bożego Narodzenia i Sylwestra? Odpowiedź na te i inne pytania w kolejnym, comiesięcznym raporcie sprzedażowym Wakacje.pl i EasyGo.pl.

Hanna LaskowskaGdzie, z kim i za ile? – turystyczne wybory internautów w listopadzie 2011 roku

Nowe EasyGo.pl na wakacje

Opublikowano: 14 lipca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Serwis EasyGo.pl na rynku pojawił się 6 lat temu szybko zdobywając pozycję w czołówce na rynku. Teraz przyszedł czas na odświeżenie wyglądu strony i logo. Zdecydowano się również na skrócenie nazwy z EasyGo.pl na EasyGo.

Sylwester KozakNowe EasyGo.pl na wakacje

Gdzie, z kim za ile? – turystyczne wybory internautów w kwietniu 2011

Opublikowano: 18 maja 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Wakacje tańsze niż przed rokiem, ale wciąż stawiamy na jakość. Dobre hotele, opcja All Inclusive i szybka podróż samolotem. Egipt na szczycie POP turystyki, Grecja znowu modna a Turcja i Hiszpania stabilnie utrzymują pozycje w czołówce zestawienia.

Hanna LaskowskaGdzie, z kim za ile? – turystyczne wybory internautów w kwietniu 2011

Jedź na wakacje przed sezonem

Opublikowano: 7 marca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

12 krajów, 29 destynacji lotniczych. Temperatury powietrza od 21 do 31°C, wody od 17 do 26°C i aż od 8 do 12 godzin słońca w ciągu dnia. Europa, Azja i Afryka. Morze Śródziemne, Czerwone, Czarne, Egejskie, Arabskie, Atlantyk i Ocean Indyjski. Brać, wybierać, nie żałować, na podróż w kwietniu i maju szybko się decydować.

Hanna LaskowskaJedź na wakacje przed sezonem

Jeśli nie Tunezja to gdzie?

Opublikowano: 24 stycznia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Ktoś traci, ktoś inny w to miejsce zyskuje. Prawda prosta, znana od wieków. W ubiegłym roku z powodu wewnętrznych problemów ewidentnie straciła Grecja. W tym prawdopodobnie straci Tunezja. Media spekulują też o innych krajach Afryki Północnej. A kto może zyskać w miejsce Tunezji? Gdzie powinniśmy wjechać, aby spokojnie odpocząć?

Hanna LaskowskaJeśli nie Tunezja to gdzie?