Publikuj swoje książki w iBookstore

Opublikowano: 28 maja 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Jeśli komuś z Państwa marzy się kariera pisarska a składane w szufladzie utwory na miarę „Zbrodni i kary” aż proszą się o publikację – to firma Apple ma rozwiązanie. W ramach iBookstore dzielić się będzie można własnymi książkami.

Dawid ZarazińskiPublikuj swoje książki w iBookstore

Oficjalny start eClicto

Opublikowano: 10 grudnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Dziś nastąpiła oficjalna premiera systemu eClicto, którego najważniejszą częścią jest czytnik elektronicznych książek. Kosztujące 899 zł urządzenie stworzone przez firmę Kolporter Info ma być e-papierową rewolucją w naszym kraju. Będzie spektakularny sukces czy raczej bolesna porażka?

Dawid ZarazińskiOficjalny start eClicto

200 książek W.A.B. w eClicto

Opublikowano: 26 listopada 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , ,

W darmowym pakiecie startowym czytnika eClicto znajdą się między innymi współczesne książki wydawnictwa W.A.B. . Są to cztery e-booki: „Lala” Jacka Dehnela, „Dobre miejsce do umierania” Wojciecha Jagielskiego, „Pijani Bogiem” Maksa Cegielskiego i „Kurs do Genewy” Bartłomieja Rychtera.

Hanna Laskowska200 książek W.A.B. w eClicto

Kindle wchodzi na polski rynek – będzie wojna e-bookowa ?

Opublikowano: 8 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Amazon ogłosił, że już niedługo wprowadzi odświeżoną wersję swojego czytnika e-booków. Jest również dobra wiadomość dla Polaków – firma zapowiedziała wprowadzenie Kindle do ponad 100 krajów, w tym także nad Wisłę. Czy będziemy świadkami e-bookowej wojny? W grudniu swoje urządzenie chce bowiem zaprezentować Kolporter.

Dawid ZarazińskiKindle wchodzi na polski rynek – będzie wojna e-bookowa ?