EMPiK.com

Empik.com pierwszy raz w telewizji

Empik.com wystartował z pierwszą w swojej historii kampanią telewizyjną. Stanowi ona element prowadzonej od czerwca br. akcji „Powrót do szkoły z empik.com”, promującej sprzedaż podręczników i szerokiej oferty szkolnej.

Empik.com w nowej odsłonie

Sklep internetowy empik.com zaprezentował się klientom w nowej odsłonie. Ma być bardziej przejrzysty, intuicyjny i nowoczesny.

Empik.com ma 14 lat [infografika]

14 lat temu powstał empik.com. Z tej okazji klienci mogą składać życzenia urodzinowe na specjalnie przygotowanej stronie oraz spodziewać się atrakcji i niespodzianek. Właściciele serwisu podzielili się również ciekawymi statystykami.

Empik.com partnerem platformy Poznajomosci.pl

Empik.com nawiązał współpracę z platformą internetową Poznajomosci.pl (Grupa ADV). Dzięki temu użytkownicy portalu Poznajomosci.pl mają dostęp do ponad 70 tysięcy produktów, za które mogą otrzymywać zwrot gotówki.

Virtualo: rozwój sieci dystrybucji e-booków

Do Virtualo dołączają Wydawnictwa: Prószyński i SKA, Literackie, Fabryka Słów, Insignis oraz Fox Publishing, a także Partnerzy sieci dystrybucji Empik.com, Amazonka.pl oraz portal dla miłośników książek NaKanapie.pl .

Startują ebooki na empik.com

W sobotę miała mieć miejsce premiera nowego działu na empik.com. Niestety od rana można było zauważyć tylko komunikat o trwających pracach serwisowych. Sklep internetowy zaczął działać dopiero w niedzielę około 9 rano. Tak wyglądała premiera e-książek w empik.com

Startują ebooki na empik.com 1
Scroll to Top