Enovatis

Nowy Manager sieci franczyzowej Wakacje.pl

Z początkiem listopada do zespołu Enovatis dołączyła Wioletta Zarzycka. Zarząd spółki powierzył jej funkcję dyrektora sieci marki Wakacje.pl odpowiedzialnego za budowę i rozwój sieci biur partnerskich.

Lato 2011: Co, gdzie, jak, z kim i dokąd?

Dokąd, z kim, na ile i za ile? Jakie biura podróży, oferty i rezydentów cenią najbardziej klienci internetowi? Dwa największe krajowe portale turystyczne, Wakacje.pl i EasyGo.pl, dokonały szerokiej analizy wyborów zakupowych swoich klientów w całym sezonie LATO 2011.

Nowe EasyGo.pl na wakacje

Serwis EasyGo.pl na rynku pojawił się 6 lat temu szybko zdobywając pozycję w czołówce na rynku. Teraz przyszedł czas na odświeżenie wyglądu strony i logo. Zdecydowano się również na skrócenie nazwy z EasyGo.pl na EasyGo.

Enovatis wyprzedza konkurencję

Mimo drugiego trudnego dla branży roku i wynikających z tego spadków w sprzedaży Enovatis pozostaje liderem e-turystycznego rynku. Wrocławski Travelplanet.pl S.A. w połowie listopada ogłosił raport kwartalny za pierwszych 9 miesięcy tego roku. Enovatis S.A. jako spółka nie zobligowana do prezentacji swoich finansów po raz kolejny otwarcie publikuje swoje wyniki cząstkowe i porównuje je z giełdową konkurencją.

Scroll to Top