Jacek Dukaj w formacie EPUB i MOBI na virtualo.pl

Opublikowano: 22 marca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

Od wczoraj księgarnia z ebookami virtualo.pl wzbogaciła się o książki Jacka Dukaja. Ponad cztery i pół tysiąca stron maszynopisu zostało praktycznie złożonych od nowa, aby możliwie najlepiej odwzorować wersję drukowaną.

Sylwester KozakJacek Dukaj w formacie EPUB i MOBI na virtualo.pl

Więcej eBooków w formacie EPUB w Virtualo

Opublikowano: 17 sierpnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Od 1. września 2010 w ofercie Virtualo.pl pojawi się 2 600 ebooków w formacie EPUB. Znajdą się tam m.in. lektury szkolne, klasyka literatury szkolnej, polskiej, europejskiej i amerykańskiej. Jak się dowiedzieliśmy od Małgorzaty Błaszczyk z Virtualo.pl, książki nie pochodzą z najpopularniejszego zbioru darmowych ebooków – projektu Gutenberg – tylko są „pozyskane z innych źródeł”.

Sylwester KozakWięcej eBooków w formacie EPUB w Virtualo

Publikuj swoje książki w iBookstore

Opublikowano: 28 maja 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Jeśli komuś z Państwa marzy się kariera pisarska a składane w szufladzie utwory na miarę „Zbrodni i kary” aż proszą się o publikację – to firma Apple ma rozwiązanie. W ramach iBookstore dzielić się będzie można własnymi książkami.

Dawid ZarazińskiPublikuj swoje książki w iBookstore

Oficjalny start eClicto

Opublikowano: 10 grudnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Dziś nastąpiła oficjalna premiera systemu eClicto, którego najważniejszą częścią jest czytnik elektronicznych książek. Kosztujące 899 zł urządzenie stworzone przez firmę Kolporter Info ma być e-papierową rewolucją w naszym kraju. Będzie spektakularny sukces czy raczej bolesna porażka?

Dawid ZarazińskiOficjalny start eClicto