Ericsson Consumer Lab

Mobilna telewizja dla młodych

Ericsson dostarcza polskim operatorom kompletne rozwiązanie Mobile TV funkcjonujące w oparciu o mobilne sieci szerokopasmowe. Ericsson Consumer Lab ustalił, że między 22 a 25% młodzieży korzystającej z telefonów komórkowych chce oglądać mobilną telewizję na swoich aparatach.

Polacy kochają VoIP

Badacze Ericsson Consumer Lab ustalili, że Polacy najczęściej w Europie, obok Czechów, używają telefonii VoIP (łączenie się za pomocą komunikatorów w sieci internetowej). Gwałtownie rośnie też w Polsce zainteresowanie elektronicznymi usługami bankowymi. Wzrasta potrzeba użycia sieci szerokopasmowych.

56% Polaków posiada w domu dostęp do Internetu

Ericsson Consumer Lab przeprowadził w 2009 roku kompleksowe badanie polskiego rynku teleinformatycznego z którego wynika, że ponad połowa Polaków posiada w swoich domach dostęp do Internetu.

Ericsson ogłasza rezultaty badań konsumenckich w Polsce

Ericsson Consumer Lab zakończył badanie poświęcone zachowaniom polskich konsumentów na rynku usług telekomunikacyjnych. Badanie wykazało m.in. że Polacy przekonują się coraz bardziej zarówno do telefonii komórkowej jak i usług mobilnego szerokopasmowego Internetu.

Przewiń do góry