exclusive

Dom wybuduj… przez internet

Internet może znacznie ułatwić budowę czy remont domu. W sieci coraz częściej pojawiają się rozwiązania i aplikacje, dzięki którym znalezienie fachowców, zakup materiałów a nawet monitoring budowy można załatwić nie wychodząc z domu.

4 mln zł dla Agito SA z oferty prywatnej

Secus Asset Managemnet SA z sukcesem zamknął private placement Agito SA. W ramach oferty prywatnej spółka Agito pozyskała planowane 4 mln zł. Emisja obejmowała 770.000 akcji na okaziciela serii E. Środki pozyskane z emisji przeznaczone zostaną na dalsze inwestycje w systemy informatyczno-logistyczne, działania marketingowe oraz rozszerzenie asortymentu Agito.pl.

Najwięksi Partnerzy NASK 2008

Jak czytamy na blogu Andrzeja Bartosiewicza, NASK opracował Raport Roczny za rok 2008 dotyczący domen Internetowych. Raport ma być dostępny za kilka dni jednak już dziś można zapoznać się z listą dziesięciu największych Partnerów NASK.

Nowy kierownik sprzedaży w Cormedia

Rafał Tatarek awansował na stanowisko kierownika działu sprzedaży agencyjnej w domu mediowym Cormedia. Z firmą związany jest od listopada 2007 roku.

Dognet.pl: Internetowy Cmentarz dla Psów

W internecie powstaje coraz więcej wirtualnych cmentarzy. Co ciekawe są też takie poświęcone psom. Artykuł z serwisu www.admagazine.pl opisuje jedno z takich miejsc. Natrafiłem na informację, że pierwsza niedziela października to Psie Zaduszki, coś w rodzaju psiego Dnia Zmarłych. To już wkrótce. Przy okazji dotarłem też na wirtualny psi cmentarz, dość poetycko nazwany Ogrodem Psiej …

Dognet.pl: Internetowy Cmentarz dla Psów więcej »

Wyniki Megapanel za lipiec 2008

PBI i Gemius, współpracujące w zakresie realizacji badania „Megapanel PBI/Gemius” opublikowały wyniki za lipiec 2008 roku. Źródło: Megapanel PBI/Gemius, lipiec 2008 r. Liczebność próby: N= 16 995. Grupa objęta badaniem 7+. Do badania wykorzystano dane o strukturze demograficznej pochodzące z badania NetTrack Millward Brown SMG/KRC prowadzonego na próbie dobieranej i ważonej przez PBC. *  W …

Wyniki Megapanel za lipiec 2008 więcej »

Scroll to Top