Chcesz zostać programistą? Zapisz się do Codecademy!

Opublikowano: 4 stycznia 2012. Kategoria: Rynek Startupy. Tagi: , , , ,

Codecademy to startup adresowany do programistów i osób zainteresowanych tą tematyką. W pierwszym dniu 2012 roku ogłosił on interesującą inicjatywę, po hasłem „Code Year”. Polega ona na uruchomieniu specjalnego programu szkoleniowego, w którym udział może wziąć w zasadzie każdy aspirujący programista.

Marta Michałek-MachniewskaChcesz zostać programistą? Zapisz się do Codecademy!

Społeczności kobiece na Facebook.com

Opublikowano: 18 kwietnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Aktywistki, konsumentki, hyper social, kobiety niezależne i konsumentki popkultury – na takie grupy można podzielić użytkowniczki – fanki najpopularniejszych Fan Page marek kobiecych na Facebook.com.

Hanna LaskowskaSpołeczności kobiece na Facebook.com

Jakim ciastem jesteś?

Opublikowano: 15 grudnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Specjalizująca się w kompleksowej obsłudze kampanii interaktywnych agencja 8fish przygotowała dwie, zsynchronizowane z Facebook.com, aplikacje dla marki Kasia, której producentem jest koncern Unilever. Aplikacje, psychotest „Jakim ciastem jesteś” oraz „Choinka przyjaciół”, połączone są ze świątecznym rankingiem ciast.

Hanna LaskowskaJakim ciastem jesteś?

Pride&Glory Interactive dla Big Stara

Opublikowano: 19 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Pod adresem www.bigstar.pl ruszył serwis internetowy promujący jesienno-zimową kolekcję odzieży marki Big Star. Wykorzystując technologię motion design opowiada o stolicy Islandii – Reykjaviku. Wpisuje się tym samym w strategię pozycjonowania marki w kontekście oryginalnych i modnych miast.

Tomasz UchańskiPride&Glory Interactive dla Big Stara