Fakt

Gazety codzienne na iPada

Od kilku miesięcy czasopisma znajdujące się w ofercie e-Kiosku można czytać m.in. na iPadzie. W ostatnich dniach e-Kiosk udostępnił w wersji dla iPada również dzienniki.

Fakt z akcją redakcyjną i kalendarzem w prezencie

Gazeta codzienna Fakt rozpoczyna 28 grudnia akcję redakcyjną pod hasłem „Zobacz, ile zyskasz w nadchodzącym roku!”. W poniedziałkowym wydaniu czytelnicy otrzymają także w prezencie kalendarz ścienny na 2010 rok.

Od poniedziałku Fakt z poradnikiem dla pacjentów

Od poniedziałku 16 listopada przez trzy dni w Fakcie, wydawanym przez Axel Springer Polska, ukazywać się będzie Praktyczny Poradnik Pacjenta – cykl redakcyjny, który pomoże czytelnikom w kontaktach ze służbą zdrowia.

Axel Springer Polska rozszerza ofertę e-wydań

Axel Springer Polska od poniedziałku 9 listopada rozszerza formułę e-wydań na wszystkie tytuły ze swojego portfolio. Gazety i magazyny wydawcy będą dostępne w wersji elektronicznej poprzez e-kiosk.pl.

Fakt rusza z nową edycją FAKTOMANII

W poniedziałek 12 października wydawany przez Axel Springer Polska dziennik Fakt startuje z nową edycją FAKTOMANII. Pula nagród w loterii wynosi ponad dziewięćset tysięcy złotych.

Axel Springer: dzienniki i magazyny w pakietach reklamowych

Od 15 września biuro reklamy Axel Springer Polska wprowadza do swojej oferty pakiety reklamowe łączące gazety codzienne i magazyny. Wydawca proponuje klientom PressPower News, Press Power Men i Giga PressPower, które intensyfikują zasięg i obniżają koszty kampanii.

Scroll to Top