Fachowcy.pl przejmują Favore.pl, a Grupa Wirtualna Polska zostaje akcjonariuszem Fachowcy.pl

Opublikowano: 10 stycznia 2017. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Spółka Fachowcy.pl kupiła platformę internetową Favore.pl, należącą dotychczas do Grupy Wirtualna Polska. W ramach rozliczenia transakcji o wartości niespełna 3 mln zł, Grupa Wirtualna Polska została 2 proc. akcjonariuszem Fachowcy.pl Ventures. Po przejęciu serwisu liczba klientów Fachowcy.pl zwiększyła się o 897.

Sylwester KozakFachowcy.pl przejmują Favore.pl, a Grupa Wirtualna Polska zostaje akcjonariuszem Fachowcy.pl

Ponad 4,2 mln użytkowników serwisów Money.pl

Opublikowano: 31 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

Coraz lepsza sytuacja na rynkach i w gospodarce odzwierciedla się w dynamicznie rosnącej liczbie użytkowników portali finansowych. Z serwisów Grupy Money.pl korzysta już ponad 4,2 mln unikalnych użytkowników, co daje jej 14. miejsce w zestawieniu Top 20 największych portali internetowych w naszym kraju.

Hanna LaskowskaPonad 4,2 mln użytkowników serwisów Money.pl

Favore.pl ma nowy system wystawiania opinii i rezerwacji

Opublikowano: 19 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis Favore.pl, który umożliwia firmom promowanie swoich usług w internecie, umożliwił łatwe wystawianie im opinii po skorzystaniu z oferty – bez konieczności logowania się do serwisu. Ulepszony został także system rezerwacji terminów.

Hanna LaskowskaFavore.pl ma nowy system wystawiania opinii i rezerwacji

e-Prawnik.pl rozpoczął współpracę z Favore.pl

Opublikowano: 12 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Użytkownicy portalu Favore.pl będą mieli łatwiejszy dostęp do pomocy prawnej oferowanej przez ekspertów z e-Prawnik.pl. Internauci korzystający z e-Prawnik.pl szybciej dotrą do ofert usługodawców prezentowanych na Favore.pl, a także otrzymają skuteczne wsparcie w promowaniu swych biznesów w internecie. To efekt integracji obu serwisów, należących do Money.pl Bussines Network.

Hanna Laskowskae-Prawnik.pl rozpoczął współpracę z Favore.pl

Połowa reklamowych budżetów małych firm trafia do internetu

Opublikowano: 29 kwietnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Przedsiębiorcy – właściciele małych i średnich firm – wydają na promocję w sieci ponad dwa razy więcej niż na reklamę w prasie i prawie dwadzieścia razy więcej niż w radiu i telewizji – wynika z badania serwisu Favore.pl należącego do Grupy Money.pl.

Hanna LaskowskaPołowa reklamowych budżetów małych firm trafia do internetu

Favore.pl: małe firmy promują się w internecie

Opublikowano: 22 grudnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Już blisko pół miliona internautów korzysta z Favore.pl, internetowej platformy łączącej usługodawców i klientów. Na platformie można znaleźć blisko 50 tysięcy ofert, zamieszczonych przez ponad 30 tysięcy usługodawców. Favore.pl oferuje usługodawcom bezpłatne prezentowanie swoich ofert oraz wizytówek, a użytkownikom możliwość wyszukiwania usług wg kategorii, lokalizacji, ceny lub rekomendacji. Dzięki systemowi budowania reputacji (podobnemu do tych z portali aukcyjnych) użytkownik Favore.pl …

Hanna LaskowskaFavore.pl: małe firmy promują się w internecie

Money.pl inwestuje w Favore.pl

Opublikowano: 2 kwietnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Grupę kapitałową serwisów biznesowych, którą buduje spółka Money.pl powiększy Favore.pl – porównywarka ofert usług. Korzysta już z niej ok. 170 tys. unikalnych użytkowników, a serwis ma zarejestrowanych ponad 23 tys. ofert usługodawców z całego kraju. Spółka Money.pl objęła 70 proc. pakiet udziałów w Favore Sp. z o.o. Pozostałe zostały w rękach pomysłodawców i założycieli porównywarki: Mateusza Seiferta, Macieja Dyczkowskiego i …

Hanna LaskowskaMoney.pl inwestuje w Favore.pl