Favore.pl

Ponad 4,2 mln użytkowników serwisów Money.pl

Coraz lepsza sytuacja na rynkach i w gospodarce odzwierciedla się w dynamicznie rosnącej liczbie użytkowników portali finansowych. Z serwisów Grupy Money.pl korzysta już ponad 4,2 mln unikalnych użytkowników, co daje jej 14. miejsce w zestawieniu Top 20 największych portali internetowych w naszym kraju.

Favore.pl ma nowy system wystawiania opinii i rezerwacji

Serwis Favore.pl, który umożliwia firmom promowanie swoich usług w internecie, umożliwił łatwe wystawianie im opinii po skorzystaniu z oferty – bez konieczności logowania się do serwisu. Ulepszony został także system rezerwacji terminów.

e-Prawnik.pl rozpoczął współpracę z Favore.pl

Użytkownicy portalu Favore.pl będą mieli łatwiejszy dostęp do pomocy prawnej oferowanej przez ekspertów z e-Prawnik.pl. Internauci korzystający z e-Prawnik.pl szybciej dotrą do ofert usługodawców prezentowanych na Favore.pl, a także otrzymają skuteczne wsparcie w promowaniu swych biznesów w internecie. To efekt integracji obu serwisów, należących do Money.pl Bussines Network.

Połowa reklamowych budżetów małych firm trafia do internetu

Przedsiębiorcy – właściciele małych i średnich firm – wydają na promocję w sieci ponad dwa razy więcej niż na reklamę w prasie i prawie dwadzieścia razy więcej niż w radiu i telewizji – wynika z badania serwisu Favore.pl należącego do Grupy Money.pl.

Favore.pl: małe firmy promują się w internecie

Już blisko pół miliona internautów korzysta z Favore.pl, internetowej platformy łączącej usługodawców i klientów. Na platformie można znaleźć blisko 50 tysięcy ofert, zamieszczonych przez ponad 30 tysięcy usługodawców. Favore.pl oferuje usługodawcom bezpłatne prezentowanie swoich ofert oraz wizytówek, a użytkownikom możliwość wyszukiwania usług wg kategorii, lokalizacji, ceny lub rekomendacji. Dzięki systemowi budowania reputacji (podobnemu do tych …

Favore.pl: małe firmy promują się w internecie więcej »

Money.pl inwestuje w Favore.pl

Grupę kapitałową serwisów biznesowych, którą buduje spółka Money.pl powiększy Favore.pl – porównywarka ofert usług. Korzysta już z niej ok. 170 tys. unikalnych użytkowników, a serwis ma zarejestrowanych ponad 23 tys. ofert usługodawców z całego kraju. Spółka Money.pl objęła 70 proc. pakiet udziałów w Favore Sp. z o.o. Pozostałe zostały w rękach pomysłodawców i założycieli porównywarki: …

Money.pl inwestuje w Favore.pl więcej »

Przewiń do góry