Filmweb

Nowy Filmweb, czyli Gustomierz prawdę Ci powie

Od 16 września Filmweb wita użytkowników nową stroną główną. Prezentuje ona treści Filmwebu, których rozmieszczenie zostało zoptymalizowane za pomocą testów użyteczności oraz narzędzi analitycznych badających zachowanie użytkowników na serwisie.

Rewolucja na Filmwebie już w kwietniu

Nie jedna ale cztery strony główne. Zindywidualizowana strona startowa. Zaawansowany algorytm pozwalający wskazać naszych Gustopodobnych. To tylko część nowości, które swoim użytkownikom szykuje jeden z najpopularniejszych serwisów filmowych na świecie – Filmweb.pl.

Kontomierz.pl, czyli zmierz swoje konto

Już niedługo ma się pojawić strona internetowa Kontomierz.pl oferująca nowe, niespotykane na polskim rynku usługi finansowe. Projekt jest realizowany przez Omnigence, twórcę serwisu FilmWeb – ujawnia Rzeczpospolita.

Startuje kampania reklamowa Filmwebu

W lutym rusza kampania reklamowa Filmwebu, przygotowana przez Artegence, której kluczowym elementem jest zaskakująca i przewrotna etiuda filmowa. Kampania ma za zadanie wesprzeć komunikację internetowej marki Filmweb dzięki kanałom off-linowym. Film, wokół którego koncentrują się działania promocyjne, został wyprodukowany przez Moustache Studio we współpracy z Artegence. Dostępny będzie na nośnikach DVD, w kinach oraz w …

Startuje kampania reklamowa Filmwebu więcej »

Przewiń do góry