FilmWeb.pl

Filmweb24.pl – nowy magazyn filmowy

Filmweb24 Magazyn jest w całości poświęcony publicystyce filmowej. Na stronie Filmweb24.pl regularnie będą ukazywać się eseje, felietony, recenzje, wywiady i relacje z festiwali filmowych.

Rewolucja na Filmwebie już w kwietniu

Nie jedna ale cztery strony główne. Zindywidualizowana strona startowa. Zaawansowany algorytm pozwalający wskazać naszych Gustopodobnych. To tylko część nowości, które swoim użytkownikom szykuje jeden z najpopularniejszych serwisów filmowych na świecie – Filmweb.pl.

Polski Instytut Sztuki Filmowej odświeża internetowy wizerunek [Aktualizacja]

Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF), jedna z najważniejszych instytucji kulturalnych zajmujących się polską kinematografią, podjęła działania zmierzające do zwiększenia swojej aktywności w internecie. PISF postanowił całkowicie przebudować swoją oficjalną stronę internetową (www.pisf.pl). Dodatkowo Instytut, wspólnie z portalem filmowym Filmweb.pl, przeprowadził ankietę na potrzeby zbliżającego się Kongresu Kultury Polskiej.

Wspólny konkurs Filmweb.pl oraz Newsweeka

8 czerwca ruszył konkurs organizowany przez Filmweb.pl – największy portal filmowy w Polsce oraz tygodnik opinii Newsweek Polska. Wspólne przedsięwzięcie ma wyłonić dziennikarskie talenty.

Filmweb.pl kolejny raz rekordowy

Filmweb.pl, największy polski portal filmowy, odnotował w lutym 2009 rekordowe wyniki oglądalności. Według wyników Megapanel PBI/ Gemius, w lutym Filmweb.pl odwiedziło 2 431 502 realnych użytkowników, dokonując przy tym prawie 125 mln odsłon.

Przewiń do góry