FireFly Creation

Ponad 500 e-sklepów w Projekcie 01

Ponad 500 e-sklepów bierze udział w akcji pre-launchującej wejście na rynek usługi Paczkomaty 24/7. Dzięki integracji z systememInPost Nowoczesna Poczta, klienci sklepów internetowych funkcjonujących na oprogramowaniu IAI-Shop.com, mogą za darmo odbierać zakupy przez paczkomat.

W Burger King walka do ostatniej kropli sosu

4 sierpnia w restauracjach Burger King startuje konkurs, w którym można wygrać nagrody pieniężne i rzeczowe. Odbywa się on pod hasłem „Gringo i Gaucho walczą ZaŻarcie. Do ostatniej kropli sosu” i związany jest z promocją dwóch nowych burgerów: ostrego Gringo oraz łagodniejszego Gaucho.

Students.pl: Miasto Studentów

15 października rusza akcja „Miasto Studentów” organizowana przez portal Students.pl należący do wydawnictwa Axel Springer Polska. Użytkownicy serwisu w drodze głosowania wybiorą najlepsze miasto do studiowania w Polsce. Studenci będą oceniać miasta w czterech kategoriach kluczowych dla wygody studiowania – koszty utrzymania, atmosfera, czas wolny i komunikacja. Na podstawie własnych doświadczeń użytkownicy przydzielają wybranemu miastu …

Students.pl: Miasto Studentów więcej »

Przewiń do góry