Fox

Fox ogranicza – piractwo rośnie

Jak najlepiej walczyć z piractwem i powiększać swoje dochody? Studio Fox chce to robić ograniczając widzom dostęp do swoich programów w serwisie Hulu. Co robią widzowie? Wybierają wersje pirackie.

Partnerstwo reklamowe MySpace i Fox International Channels

MySpace i Fox International Channels (FIC) poinformowały o multi-terytorialnej współpracy, w ramach której lokalne działania reklamowe, marketingowe i promocyjne prowadzone będą przez Fox International Channels. Prowadzone dotychczas regionalne wersje stron MySpace w Polsce, Brazylii, Argentynie, Hiszpanii, Włoszech, Meksyku i Turcji pozostaną aktywne dzięki nawiązanej kooperacji.

Filmowi potentaci otwierają rynek internetowego wideo

Większość dużych studiów filmowych oraz sprzedawców sieciowego wideo przygotowuje się do uruchomienia nowej, internetowej inicjatywy zwanej Otwartym Rynkiem. Koncepcję opracowało i zaproponowało Sony. Otwarty Rynek wiąże się przede wszystkim z większą interoperacyjnością. Kinowe tuzy chcą współpracować ze sobą w celu zintegrowania różnych formatów wideo, także w zakresie cyfrowego zarządzania prawami autorskimi (DRM). Chodzi o to, …

Filmowi potentaci otwierają rynek internetowego wideo więcej »

Przewiń do góry