FreecoNet certyfikuje kolejne urządzenia VoIP

Opublikowano: 25 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Już po raz drugi operator telefonii internetowej FreecoNet przyznał certyfikaty dla sprzętu VoIP. Certyfikat poświadcza, że urządzenie umożliwia bezproblemowe korzystanie z telefonii internetowej i usług dodanych od FreecoNet.

Tomasz UchańskiFreecoNet certyfikuje kolejne urządzenia VoIP

FreecoNet – świat za kilka groszy powyżej zera

Opublikowano: 11 października 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , ,

Nawet 3 grosze brutto za minutę połączenia międzynarodowego na numery stacjonarne, z sekundowym naliczaniem rozmów – to efekt kolejnej obniżki cen we FreecoNet. Od 1 października spadły także ceny na telefony komórkowe.

Tomasz UchańskiFreecoNet – świat za kilka groszy powyżej zera

Telefonia FreecoNet z nowym wizerunkiem w Internecie

Opublikowano: 22 czerwca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Operator telefonii internetowej FreecoNet SA zmienił swój wizerunek dostępny w sieci Internet. Na przejrzystej, intuicyjnej i zdecydowanie wygodniejszej w użytkowaniu stronie www.freeconet.pl, w przyjazny sposób można zapoznać się z rozbudowaną ofertą telefonii VoIP i jej usług dodanych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Robert ZarychtaTelefonia FreecoNet z nowym wizerunkiem w Internecie

FreecoNet współpracuje z INTERIA.PL

Opublikowano: 2 czerwca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

FreecoNet SA – dostawca usługi telefonii internetowej dla domu i firm – podjął współpracę z jednym z najpopularniejszych polskich portali internetowych INTERIA.PL. Jej wynikiem jest powstanie zupełnie nowego serwisu Halo Interia (www.halo.interia.pl), który umożliwia korzystanie z telefonii VoIP oraz bogatego pakietu usług dodanych.

Hanna LaskowskaFreecoNet współpracuje z INTERIA.PL