Fruli.pl

Kontrowersje polskiego internetu

Fruli.pl; Plotek.pl; nocoty.pl czy sympatia.pl to przedstawiciele grupy portali, które wywołują wiele sprzecznych opinii. Choć serwisy te nie wszystkim się podobają, jednocześnie biją kolejne rekordy popularności.

Polacy tworzą ikony Internetu

W sieci załatwiamy mnóstwo spraw, szukamy rozrywki i informacji. Internet staje się w Polsce głównym medium. Czy w najbliższym czasie projekty typu Gadu-Gadu, Nasza Klasa, Wykop czy Fruli.pl staną się ikonami polskiej cyberprzestrzeni?

Bez komórki jak bez ręki

Dane z największych serwisów aukcyjnych, takich jak Allegro.pl, fruli.pl oraz porównywarek ofert – Nokaut.pl i Skąpiec.pl – potwierdzają, że szukamy okazji cenowych i możliwości kupowania wysokiej jakości telefonów po atrakcyjnych cenach.

Fruli.pl z Fundacją Zdążyć z pomocą

W Dniu Dziecka rusza na Fruli.pl niezwykła aukcja, której przedmiotem jest pionizator – niezbędny sprzęt rehabilitacyjny dla ośmioletniego Samuela z Nowego Tomyśla.

Fruli.pl: twórz nowe wyrażenia i wyfruluj nagrody

20 kwietnia ruszył konkurs organizowany przez serwis aukcyjny Fruli.pl i dwutygodnik „Komputer Świat”. Laureaci konkursu odbiorą netbooka, aparat cyfrowy, telefon-komunikator i inne nagrody o wartości blisko 6 tys. złotych.

Fruli.pl wprowadza odwrócone aukcje

Aukcje wspak to nowy model licytacji, w którym produkty mogą uzyskać wartości ujemne. Oznacza to, że w takich przypadkach serwis dopłaci zwycięzcom za zakup przedmiotu.

Tanie kupowanie na Fruli.pl

Fruli.pl to nowy gatunek serwisów aukcyjnych, które pojawiły się na polskim rynku internetowym w ostatnich miesiącach. Uczestnicy licytacji Fruli.pl mają realne szanse na zakup produktów za wielokrotnie mniejszą wartość od ceny rynkowej. Licytacje różnią się jednak od tradycyjnych, ponieważ tu uczestnicy płacą za każdy oddany w nich głos.

Przewiń do góry