GaduAIR

Wylicytuj niski nr GG:18 i pomóż dzieciakom

Specjalny, symboliczny numer GG:18 można licytować na aukcjach Gadu-Gadu i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świąteczne aukcje numerów GG są jednymi z najpopularniejszych aukcji WOŚP.

Gadu-Gadu 10 już dostępne dla wszystkich

Producent Gadu-Gadu udostępnił dzisiaj długo oczekiwaną wersję GG 10 dla wszystkich internautów – najnowsze Gadu-Gadu można pobrać ze strony http://komunikator.gadu-gadu.pl (lub www.GG10.pl).

Rozgadani warszawianie – akcja GG i ZTM

Nadajniki GG w najbardziej zatłoczonych miejscach stolicy i cały warszawski tabor w akcji – autobusy, tramwaje, metro. Warszawianie będą mieli niecodzienną możliwość wzięcia udziału w wyjątkowej akcji bez precedensu, organizowanej wspólnie przez Gadu-Gadu i Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie. Jak mówią organizatorzy – to komunikacja w komunikacji: warszawian połączy Gadu-Gadu, a przewiezie stołeczny ZTM.

Gadu-Gadu z Woodstockiem

Podczas rozpoczynającego się w ten piątek jubileuszowego XV. Przystanku Woodstock – największej imprezy plenerowej w Europie – uczestnicy festiwalu będą mogli bezpłatnie kontaktować się przez Internet z rodziną i znajomymi, przekazać wrażenia z niezapomnianej zabawy i koncertów z samego środka imprezy w Kostrzyniu nad Odrą. Umożliwi to specjalna, ogólnodostępna kafejka internetowa, którą wspólnie z Fundacją Jurka Owsiaka zorganizuje obok głównej sceny Gadu-Gadu.

Przewiń do góry