gadudodatki.pl

Użytkownicy sobie pokazują

Opisy graficzne, czyli małe obrazki, jakie możemy ustawić wyróżniając swój kontakt w komunikatorze u innych, zdobywają coraz większą popularność wśród użytkowników Gadu-Gadu. Opisy tekstowe, które widzą wszyscy znajomi na liście kontaktów, są powoli zastępowane graficznymi: obrazowo i kolorowo wyrażają emocje, nastrój.

Użytkownicy sobie pokazują więcej »

Wyraź się obrazkowo – GG wprowadza opisy graficzne

Jak podzielić się z przyjaciółmi swoim dobrym nastrojem? Jak wyróżnić siebie wśród innych kontaktów u kogoś w komunikatorze? Od dzisiaj można to zrobić graficznie ustawiając obrazkowy opis, który zobaczą wszyscy znajomi na liście kontaktów w Gadu-Gadu. Na stronie www.gadudodatki.pl można już korzystać z tysięcy opisów, słownych i graficznych, wybrać za każdym razem inny, w zależności od naszego nastroju.

Wyraź się obrazkowo – GG wprowadza opisy graficzne więcej »

GG Widget – nowa aplikacja do masowej komunikacji

Wyobraźmy sobie, że osoby odwiedzające nasz serwis internetowy chcą szybko z nami się skontaktować w czasie rzeczywistym i nie są w danej chwili zalogowane na swój komunikator i nie chcą podawać swojego e-maila. Udostępniona przez GG Network S.A. usługa o nazwie „GG Widget” umożliwia szybką rozmowę, nawet bez uruchomionego komunikatora czy bez posiadania adresu e-mail. Rozmowa w czasie rzeczywistym jest możliwa w oparciu o aplikację „GG Widget”.

GG Widget – nowa aplikacja do masowej komunikacji więcej »

Zrób GG po swojemu

Miłośnicy Gadu-Gadu mogą rozwijać komunikator po swojemu – tworzyć własne dodatki i dzielić się nimi z innymi internautami. Serwis www.gadudodatki.pl umożliwia dodawanie własnych dźwięków i awatarów, wtyczek, a nawet aplikacji rozszerzających funkcje GG.

Zrób GG po swojemu więcej »

Scroll to Top